Reklama
placeholder
News

Córka Eminema wyszła za mąż! Ojciec zatańczył z panną młodą

Córka Eminema wyszła za mąż! Ojciec zatańczył z panną młodą

fot. Instagram: @hailiejade / YouTube: Lyrical Lemonade / fragment teledysku Doomsday 2

Reklama
Reklama
placeholder

Hailie Jade Mathers jest już po ślubie. Na ceremonii nie zabrakło Eminema, który zatańczył ze swoją córką ''pierwszy taniec''. 

Hailie Jade Mathers jest córką Eminema i Kimberley Anne Scott, którą raper poślubił w czerwcu 1999 roku. Para była ze sobą 10 lat, po czym zdecydowała się na rozwód. Choć jakiś czas później wrócili do siebie i znów zostali małżeństwem, po 12 miesiącach okazało się, że ich związek jednak nie przetrwał. Przed rozstaniem Eminem i jego była żona adoptowali Alainę Marie Mathers. 31-latka jest córką Dawn Scott, czyli siostry bliźniaczki Kimberly Scott. Ona również wyszła za mąż. Na początku czerwca 2023 roku poślubiła Matta Moellera. W 2002 roku Eminem adoptował też biologiczne dziecko swojej byłej żony, czyli Stevie Laine Mathers (ma 22 lata i identyfikuje się jako osoba niebinarna). Jedyna biologiczna córka Eminema ma obecnie 28 lat. Hailie Jade Mathers niedawno wyszła za mąż za Evana McClintocka.

Timbaland ocenił piosenkę Pawbeatsa i Roxie Węgiel na transmisji live. Ale sztos! >>

Eminem na ślubie córki. Towarzyszył jej podczas pierwszego tańca

Córka Eminema poznała swojego przyszłego męża w 2016 roku w trakcie studiów. Siedem lat później para ogłosiła swoje zaręczyny. Niedługo potem Evan McClintock zdradził swojej żonie w jej podcaście Just A Little Shady, że zanim jej się oświadczył, zapytał o zgodę samego Eminema. We wtorek 21 maja Hailie Jade Mathers ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że jest już po ślubie. Jak ustalił portal TMZ, ceremonia miała miejsce w sobotę 18 maja w Battle Creek w stanie Michigan.

Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się? Internauci znaleźli dowody >>

Córka Eminema podzielił się zdjęciami ze swojego ślubu i dodała do nich następujący opis:

W tym tygodniu budzę się już jako żona. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego i piękniejszego weekendowego świętowania. Wylaliśmy tyle łez szczęścia. Cały czas się śmialiśmy i byliśmy otoczeni miłością. Evan i ja jesteśmy ogromnie wdzięczni całej rodzinie i przyjaciołom, którzy przybyli, aby nas wesprzeć i być częścią tego nowego rozdziału naszego życia jako mąż i żona.

Zdjęcia ze ślubu Hailie Jade Mathers pojawiły się też m.in. na profilu na Instagramie o nazwie @viralpopculture. Na jedym z nich widać, jak Eminem tańczy z córką. Portal TMZ podzielił się za to zdjęciem, na którym Eminem pozuje ze swoją córką i jej mężem.

Wspomniane zdjęcia znajdziecie poniżej:

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama