Reklama
placeholder
News

Timbaland ocenił piosenkę Pawbeatsa i Roxie Węgiel na transmisji live. Ale sztos!

Timbaland ocenił piosenkę Pawbeatsa i Roxie Węgiel na transmisji live. Ale sztos!

fot. YouTube: Pawbeats / Instagram: @pawbeats

Reklama
Reklama
placeholder

Timbaland niedawno połączył się na transmisji live z Pawbeatsem. Polski producent puścił mu piosenkę, którą stworzył wspólnie z Roxie Węgiel. Jego reakcja była zaskakująca. 

Timbaland jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych amerykańskich producentów. Muzyk miał okazję współpracować z gwiazdami takimi jak Madonna, Justin Timberlake, Nelly Furtado, 50 Cent czy The Pussycat Dolls. Szczególną popularność przyniósł mu album Aaliyah One in a Million z 1996 roku, do którego wraz z Missy Elliott napisał część tekstów oraz stworzył większość bitów. Timbaland do dziś jest aktywny w mediach społecznościowych, a jego profil na Instagramie śledzi ponad 4,2 miliona internautów. To właśnie tam obserwatorzy muzyka niedawno mieli okazję usłyszeć nowy utwór Pawbeatsa i Roxie Węgiel.

Doda i Smolasty wypuścili klip do utworu Nie żałuję. Będzie kolejny sukces? >>

Jak Timbaland zareagował na piosenkę Pawbeatsa i Roxie Węgiel?

Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski, podobnie jak Timbaland cieszy się sporym uznaniem wśród słuchaczy. Jest on nie tylko producentem, ale też kompozytorem i aranżerem. Ma na swoim koncie współprace między innymi z Justyną Steczkowską, Natalią Nykiel, Quebonafide i Tede. Pod koniec 2023 roku miał też okazję połączyć siły z Roxie Węgiel, z którą stworzył między innymi utwór pod tytułem Każdej nocy. To właśnie tę piosenkę Timbaland miał okazję usłyszeć podczas live'a.

Michael Patrick Kelly dołącza do line up'u Pol'and' Rock Festival 2024! Kto jeszcze wystąpi? >>

Utwór Pawbeatsa i Roxie Węgiel zrobił na Timbalandzie tak ogromne wrażenie, że wywołał u niego łzy wzruszenia. Producent niedługo potem zaczął nawet obserwować Pawbeatsa na TikToku. Muzyk podzielił się fragmentem live'a na swoim profilu na Instagramie i podpisał go:

Wczoraj trafiłem na live u @timbaland - uniwersum Pawbeatsa coraz szersze, ziomalowi ze Stanów się spodobało, w co cała Bydgoszcz zapewne nie będzie mogła uwierzyć 🥰😅 @roxiewegiel.

Reakcję Timbalanda możecie zobaczyć poniżej: 

 

Pawbeats feat. Roksana Węgiel - Każdej nocy 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama