Reklama
placeholder
News

Trener Holandii zapomniał o włączonych kamerach. Nagle zrobił coś obrzydliwego

Trener Holandii zapomniał o włączonych kamerach. Nagle zrobił coś obrzydliwego

fot. Instagram: @ronaldkoeman / X: @Castillo_Rm

Reklama
Reklama
placeholder

Pierwszy mecz Polski na EURO 2024 odbył się w niedzielę 16 czerwca. Pomimo wyraźnych starań Polaków, Holandia pokonała naszą reprezentację 2:1. Emocje wśród internautów wzbudził nie tylko sam wynik meczu, ale też pewne zachowanie trenera Holendrów. 

Emocje po długo wyczekiwanym meczu Polski z Holandią wciąż nie opadły. Internauci głośno komentują zarówno akcje piłkarzy, jak i to, jak wypadli trenerzy. Przypominamy, że Michał Probierz zrobił szczególne wrażenie nawet na zagranicznych internautach, którzy są zachwyceni jego elegancką ''stylówką'', czyli jasnym garniturem, do którego dobrał kamizelkę w kratę. Trener Holandii nie może jednak liczyć na pochwały. Ronald Koeman nie tylko nie zachwycił swoim strojem, ale też został przyłapany na... dłubaniu w nosie. Nagranie tego momentu szybko obiegło media społecznościowe. 

Nicola Zalewski vs. oskarżenia o zdradę. Tak zareagował na plotki >>

Trener Holandii dłubał w nosie na meczu z Polską

Trener Holandii wywołał spore oburzenie wśród internautów podczas meczu z Polską. W pewnym momencie spotkania kamery przyłapały Ronalda Koemana, jak ten włożył do nosa palec, a zaraz potem włożył go do ust. Internauci uznali to zachowanie za  ''obrzydliwe''. Zaczęli tworzyć też memy z trenerem w roli głównej, w tym te, na których porównują go do Joachima Loewa, czyli trenera reprezentacji Niemiec. Przypominamy, że kamery niegdyś przyłapały go na podobnej sytuacji. Podczas meczu z Brazylią w finale turnieju w RPA, Joachim Loew zaraz po wyciągnięciu palca z nosa gestykulował nim przed twarzą swojego asystenta Hansiego Flicka.

EURO 2024: wyniki meczów. Kto dotychczas wygrał? >>

Dłubanie w nosie nie było jedynym zachowaniem trenera Holandii, które oburzyło internautów. Polscy kibice zwrócili uwagę też na to, że Ronald Koeman nie podszedł do Michała Probierza, aby się z nim przywitać. Trener naszej drużyny musiał sam podejść do jego ławki, aby zrobić to jako jako pierwszy. Ronald Koeman był zaskoczony całą sytuacją. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama