Reklama
placeholder
News

Eurowizja 2019: Madonna wystąpi w Izraelu!?

Eurowizja 2019: Madonna wystąpi w Izraelu!?

Fot. Instagram.com/madonna

Reklama
Reklama
placeholder

Izraelskie media donoszą, że trwają negocjacje w sprawie udziału Madonny w Eurowizji 2019. Jeśli plotki się potwierdzą, będzie to jedna z największych gwiazd, która do tej pory wystąpiła na eurowizyjnej scenie.

Eurowizja 2019: gwiazda One Direction wystąpi w konkursie?! >> 

Eurowizja 2019: Madonna wystąpi w Tel Awiwie

O udziale Królowej Popu w Konkursie Piosenki Eurowizji mówiło się już w 2018 roku. Wowczas Madonna miała wystąpić podczas finału w Lizbonie. Ostatecznie jednak nie zaśpiewała. Dla fanów wokalistki mamy jednak dobrą wiadomość.

Jak podają portale, managment Madonny właśnie prowadzi negocjacje w sprawie jej występu w Izraelu podczas Eurowizji 2019. Gwiazda miałaby się tam pojawić w ramach Interval Act, czyli występu w przerwie finału. Jako potencjalne gwiazdy show wymienia się także Coldplay i samego Eltona Johna!

Przypominamy, że w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji jako gość specjalny wystąpi także Roksana Węgiel – zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018.

Roksana Węgiel jedzie do Izraela! >> 

Eurowizja 2019: daty i miejsce

64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w izraelskim Tel Awiwie, w centrum konferencyjnym Expo Tel Aviv. Hasło tegorocznego finału brzmi: Dare To Dream. Półfinały konkursu zaplanowano na 14 i 16 maja. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się natomiast 18 maja.

Zwyciężczynią Eurowizji 2018 była wokalistka Netta, która zaprezentowała utwór Toy

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama