News

Eurowizja: To może być najdziwniejszy uczestnik

Eurowizja: To może być najdziwniejszy uczestnik

fot. youtube.com/COLORS

To może być najdziwniejszy uczestnik Eurowizji! Choć w tym roku jeden z najpopularniejszych europejskich konkursów się nie odbył, to fani wydarzenia już zastanawiają się kto w przyszłym roku wystąpi w Rotterdamie.

W tym roku 65. Konkurs Piosenki Eurowizji nie odbył się. Przypomnijmy, że wydarzenie zaplanowano w Rotterdamie w dniach 12, 14 oraz 16 maja. Światowa pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorów i 18 marca przedstawiciele Eurowizji oficjalnie odwołali tegoroczną odsłonę show. 

Youtuberka, która oddała adoptowanego syna, przemówiła >>

Eurowizja: to może być najdziwniejszy uczestnik

Zgodnie z regulaminem konkursu reprezentant żadnego kraju nie będzie mógł wykonać na kolejnej Eurowizji piosenki, którą przygotował na 2020 rok. Oznacza to, że w przyszłym roku usłyszmy zupełnie nowe utwory. Możliwe jest też to, że wystąpią zupełnie inni artyści.

Jednym z krajów, w których ponownie dojdzie do głosowania na kandydata do konkursu, jest Estonia. Przypomnijmy, że na Eurowizji 2020 ten kraj miał reprezentować Uku Suviste z piosenką What Love Is.

Choć na razie nie jest wiadomo kto będzie reprezentował Estonię na Eurowizji 2021, to jednym z najbardziej interesujących kandydatów mógłby być Tomas Tammemets. Astysta szerzej znany jest jako Tommy Cash.

Popularność Cashowi przyniosła nie tylko jego utwory, ale też oryginalny styl. Artysta jest muzykiem oraz projektantem mody. Sam 28-latek swoją twórczość określa jako post-soviet rap. Choć na początku swojej kariery skupiał się na rynku europejskim, to teraz jest także rozpoznawalny w Stanach Zjednoczonych. Na koncie ma współpracę między innymi z Charlie X3X.

Osoby, które obserwują profile społecznościowe Tommy'ego Casha mogą bez przeszkód podziwiać jego kontrowersyjny styl. Artysta nie boi się nagości, specyficznych form i ubrań oraz nietypowych aranżacji. Z pewnością świetnie wpasowałby się w oryginalną stylistykę Eurowizji i zaskoczyłby niejednego widza!

Powstał najobrzydliwszy garnitur świata. Musicie to zobaczyć >>

Przypominamy, że zgodnie z informacją, która pojawiła się jakiś czas temu na Instagramie @eurovision, półfinały 65. Konkursu Piosenki Eurowizji odbędą się w dniach 18 i 20 maja, a Wielki Finał – 22 maja 2021 roku.

Myślicie, że Tommy Cash sprawdziłby się na Eurowizji?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

chingal balls chingal balls dropping very soon chingal balls chingal balls dropping very sooooon @iliyaprusikin

Post udostępniony przez TOMM¥ €A$H (@tommycashworld)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SHARM EL SHEIKH 5 STAR

Post udostępniony przez TOMM¥ €A$H (@tommycashworld)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dali and Picasso made in Spain, Tommy made in pain

Post udostępniony przez TOMM¥ €A$H (@tommycashworld)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.