News

Eurowizja 2021: Polska na ostatnim miejscu notowania. To pierwszy taki przypadek w historii

Eurowizja 2021: Polska na ostatnim miejscu notowania. To pierwszy taki przypadek w historii

Fot. YouTube.com/Badzmy Razem. TVP

Polska znalazła się na ostatnim miejscu notowania na Eurowizji 2021. To pierwszy taki przypadek w historii polskich występów w konkursie. 

Eurowizja 2021: która będzie Polska? Oto kolejność występów >> 

65. Konkurs Piosenki Eurowizji już za moment. W tym roku reprezentantem Polski jest Rafał Brzozowski z piosenką The Ride.

Wybór wokalisty wywołał sporo kontrowersji. Pojawiają się opinie, że Rafał Brzozowski nie ma szans na udział w finale Eurowizji 2021.

Eurowizja 2021: Polska z ostatnim miejscem u bukmacherów

Jak informował serwis eurovisionworld.com, po pierwszej próbie Rafał Brzozowski spadł na ostatnie miejsce w notowaniu bukmacherów. W drugim półfinale mamy zająć ostatnie, 17. miejsce. To pierwsza taka sytuacja w historii polskich występów w konkursie Eurowizji. 

Plotek.pl donosi, że polscy bukmacherzy są bezlitośni i są pewni, że Polska zajmie na Eurowizji 2021 ostatnie, 39. miejsce. Zagraniczni eksperci są jednak mniej surowi. Według informacji zamieszczonych na stronie eurovisionworld.com, wykonawca The Ride w całym konkursie uplasuje się na 35. pozycji (za Estonią, Gruzją, Albanią i Hiszpanią). Mówi się, że wciąż ma jednak duże szanse na ostatnie miejsce w tabeli.

Przewidywania do drugiego półfinału dają piosenkarzowi już zdecydowanie więcej szansy na podbicie dna - Brzozowski stabilnie trzyma się ostatniego miejsca w zestawieniu – czytamy na stronie plotek.pl.

A kto wygra Eurowizję 2021? Przewiduje się, że zwycięstwo odniosą Francja, Malta lub Szwajcaria.

Eurowizja 2021: polska piosenka zajęła 1. miejsce w niechlubnym rankingu >> 

Eurowizja 2021: data

Przypomnijmy, że 65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 18, 20 i 22 maja 2021 roku w hali Ahoy w Rotterdamie (Holandia). Występ Rafała Brzozowskiego widzowie zobaczą 20 maja. Artysta pojawi się na scenie jako szósty. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.