Reklama
placeholder
News

Eurowizja 2024: syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, stworzy piosenkę. Nie dla Polski

Eurowizja 2024: syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, stworzy piosenkę. Nie dla Polski

fot. instagram.com/leon_myszkovsky/

Reklama
Reklama
placeholder

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski od kilku lat prężnie działa w branży muzycznej. 23-latek jest DJ-em oraz producentem. Od 2021 roku wraz z Michałem Harasimiukiem tworzą duet pod nazwą Mike & Laurent. Najlepiej czują się w gatunkach takich jak: Slap oraz Bass House. Wcześniej, gdy chłopak był nastolatkiem, jego ogromną pasją było gotowanie. Prowadził swój vlogowy kanał na YouTubie, gdzie zamieszczał wideo z kulinarnymi przepisami oraz wydał książkę kucharską pod tytułem Kuchnia Leona Gotowanie i inne zajawki. Ostatecznie jednak Leon Myszkowski postanowił zająć się muzyką.

Leon Myszkowski o partnerce - tak Justyna Steczkowska przyjęła Ksenię z Białorusi >>

Leon Myszkowski stworzy utwór na Eurowizję 2024 

Mike & Laurent ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Kuba Szmajkowski czy Justyna Steczkowska. W wywiadzie dla Plejady Leon Myszkowski wyznał, że podczas dyskotek szkolnych nigdy nie umiał i nie lubił tańczyć. Zaczął się więc zastanawiać, w jaki sposób może zaimponować wszystkim i stwierdził, że zajmie się graniem i miksowaniem muzyki. W tej samej rozmowie syn Justyny Steczkowskiej wyjawił, że wkrótce będzie tworzył utwór na Eurowizję 2024 roku dla reprezentantów Łotwy. Szczerze stwierdził, że to dla niego wyzwanie, bo scena eurowizyjna jest popowo-komercyjna. 9 listopada 2023 roku miał swoją premierę singiel One Night, który jest pierwszą odsłoną solowego projektu Leona pod szyldem Myszkovski. Utwór powstał przy współpracy z łotewskim artystą Markusem Riva, to właśnie dla niego Leon stworzy piosenkę na Eurowizję

Myślicie, że Leon Myszkowski odniesie sukces poza granicami Polski, a jego utwór stworzony na Eurowizję okaże się hitem?

Grammy 2024: nominacje. Są niespodzianki; SZA z największą szansą na statuetkę >>

 

 

p>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama