News

Eurowizja Junior: Polka wygrywa! Występ Roksany Węgiel w Mińsku VIDEO

Eurowizja Junior: Polka wygrywa! Występ Roksany Węgiel w Mińsku VIDEO

fot. materiały własne/4FUN.TV

Eurowizja Junior 2018 dla Polski! Tak, to nasza reprezentantka - Roksana Węgiel - okazała się najlepsza w konkursie piosenki Eurowizji w Mińsku 25 listopada 2018 roku. Roksana, welkie gratulacje od 4FUN.TV! 

Roksana Emilia Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 w Jaśle. Roksana nie tylko reprezentowała Polskę na Eurowizji dla dzieci 2018, ale też wygrała pierwszą edycję programu The Voice Of Poland Kids, a mentorką młodej wokalistki była Edyta Górniak. 

Roksana Węgiel ma szerokie zainteresownia: uczyła się gry na fortepianie, trenowała gimnastykę akrobatyczną, taniec towarzyski czy judo, ale to śpiew okazał się hobby, które już teraz przyniosło 13-latce niemałą karierę!

Eurowizja Junior 2018 zdecydowanie należała do Polki. Konkurencja była bardzo silna, ale z taką piosenką - Anyone I Want To Be - Roksana Węgiel mogła czuć się pewnie. W efekcie zdobyliśmy najwięcej punktów od widzów, internautów i ekspertów. 

Roksana Węgiel wygrywa Eurowizję 2018 z piosenką Anyone I Want To Be:

Roksana Węgiel w 4FUN.TV: 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.