News

Eurowizja Junior 2020 w Polsce! Znamy miasto, datę i szczegóły

Eurowizja Junior 2020 w Polsce! Znamy miasto, datę i szczegóły

fot. instagram.com/dziennikeurowizyjny

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Polsce! To wspaniała informacja – Polska po raz drugi z rzędu będzie gospodarzem tego wyjątkowego konkursu dla dzieci i młodzieży.

Przypomnijmy, że podczas Eurowizji Junior 2019 miastem – gospodarzem były Gliwicie i to właśnie tam odbyła się impreza. Już teraz wiadomo, że Polska ponownie ugości młodych wokalistów stających do walki o pierwsze miejsce w Eurowizji Junior.

Viki Gabor w Hot16Challenge! Kogo nominowała? >>

Eurowizja Junior to wyjątkowe wydarzenie dla naszego kraju – to właśnie w młodzieżowej edycji Polacy pokazali, że stać ich na wygraną! Roksana Węgiel zwyciężyła w Eurowizji Junior 2018, a rok później stała się rzecz niebywała – pierwsze miejsce ponownie zostało zajęte przez Polkę!

Viki Gabor z numerem Superhero podbiła serca jury i widzów i dzięki temu po raz kolejny mamy szansę zorganizować konkurs w naszym kraju. To właśnie Viki Gabor przekazała informację o tym gdzie odbędzie się kolejna edycja Eurowizji Junior 2020 i jakie będzie jej hasło podczas transmisji koncertu Eurowizja: Światło dla Europy.

Matura i egzamin ósmoklasisty: zasady bezpieczeństwa już znane. Lista jest długa >>

Eurowizja Junior 2020 – data, miasto, miejsce

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada 2020 roku w Warszawie. 

Wybór Warszawy na miasto-gospodarza zdziwił fanów Eurowizji Junior, bo początkowo mówiło się o możliwej organizacji tegorocznej edycji konkursu w Krakowie. Organizatorzy zdecydowali się jednak na stolicę Polski.

Tegoroczny konkurs ma odbyć się w warszawskim studiu TVP prawdopodobnie bez udziału publiczności. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Move The World!".

Roksana Węgiel: nieznany teledysk trafił do internetu! [WIDEO] >>

Takich informacji się nie spodziewaliśmy! #EurowizjaJunior 2020 29 listopada w studiu w Warszawie! – czytamy na instagramowym profilu Dziennika Eurowizyjnego.

Myślicie, że Polska po raz trzeci sięgnie po pierwsze miejsce Eurowizji Junior?


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oto logo #eurowizjajunior 2020 w Polsce! #junioreurovision2020 #jesc2020 #vikigabor #movetheworld

Post udostępniony przez Dziennik-Eurowizyjny.pl (@dziennik_eurowizyjny)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.