News

Roksana Węgiel: nieznany teledysk trafił do internetu! [WIDEO]

Roksana Węgiel: nieznany teledysk trafił do internetu! [WIDEO]

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Nieznany teledysk Roksany Węgiel trafił do  internetu! Kiedy powstał, 15-letnia dziś wokalistka była sporo młodsza. Musicie zobaczyć to wideo. ;-) 

Roksana Węgiel chce, żeby powstał o niej film. Zainspirowała ją Ewa Farna >> 

W 2018 roku Roksana Węgiel wygrała pierwszą polską edycję show The Voice Kids, a później, jako pierwsza w historii Polka, zdobyła główną nagrodę na Eurowizji Junior. Od tamtego czasu 15-latka  osiągnęła jeszcze wiele innych sukcesów, m.in. wydała debiutancką płytę, która bardzo szybko zdobyła status złotej i wydała książkę. Niedawno w jednym z wywiadów Roxie zdradziła, że marzy o tym, żeby powstał o niej film.

Zanim Roksana Węgiel stała się prawdziwą gwiazdą, próbowała swoich sił m.in. w konkursach wokalnych. Jako dziewięcioletnia dziewczynka pojawiła się również w teledysku disco polo. Roxie zagrała w klipie zespołu Rompey do piosenki Mam Obsesję.

Roksana Węgiel… w teledysku DISCO POLO! Miała 9 lat >> 

Roksana Węgiel – nieznany teledysk Buty, Buty

Pod koniec kwietnia 2020 roku w internecie pojawił się dawny teledysk Roksany Węgiel do piosenki Buty, Buty. Nagranie powstało w sklepie obuwniczym. W trakcie kręcenia klipu zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 miała około 11-12 lat, ale już wtedy mogła pochwalić naprawdę mocnym głosem!

Już wtedy śpiewała bardzo profesjonalnie i dojrzale. Roxie to fenomen!

Jakie słodkie. Ale Roksana ma ładny głos.

Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu i potęgi głosu Roksany. Nawet parę lat temu potrafiła zachwycić. Gratulacje.

Ten teledysk rozwala system! – pisali fani w komentarzach.

Roksana Węgiel: tak śpiewała zanim wygrała Eurowizję Junior! WIDEO >> 

Warto dodać, że piosenka Buty, Buty, którą w „dawnym i zapomnianym” teledysku śpiewa Roxie Węgiel pochodzi z płyty Czarodzieje Uśmiechu. Jakiś czas temu krążek stworzyła Majka Jeżowska wspólnie z innymi polskimi gwiazdami oraz dziećmi. Album został zrealizowany dla Fundacji Ronalda McDonalda, której misją jest „tworzenie, wspieranie i realizacja programów, które pomagają dzieciom żyć w zdrowiu i pomyślności”. Dochód ze sprzedaży został w całości przekazany na rzecz jej podopiecznych. Na krążku Czarodzieje Uśmiechu piosenkę Buty, Buty śpiewają Kasia Cerekwicka i Piotrek Zubek.

Teledysk Roksany Węgiel do piosenki Buty, Buty możecie obejrzeć tutaj.

Co o nim myślicie? :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥❤️

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦋

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo☁️

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co tam u Was?🧐💗

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Lato to moja ulubiona pora roku, uwielbiam słoneczne dni, więc super, że są wakacje 😍 Ja jestem mega zajęta, bo nagrywam w studio nowe kawałki, ale mam nadzieje, że Wam się spodobają ❤️ Teraz jest czas na koncerty, więc spotykam się z Wami częściej niż zazwyczaj i to super uczycie widzieć Was i czuć waszą energię oraz radość 🤗 To wszystko daje mi mega siłę do takich spotkań, ale też do pracy nad nowymi muzycznymi rzeczami dla Was 🔥 Dzięki za to, że jesteście, to dla mnie mega ważne 💗 Buziaki dla was Kochani i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia na najbliższych koncertach 😘 #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki @ampmwatchesofficial

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.