Reklama
placeholder
News

Eurowizja Junior 2022: Laura Bączkiewicz – To The Moon w nowej wersji. Zobacz teledysk do polskiej piosenki

Eurowizja Junior 2022: Laura Bączkiewicz – To The Moon w nowej wersji. Zobacz teledysk do polskiej piosenki

fot. youtube: Junior Eurovision Song Contest

Reklama
Reklama
placeholder

W sieci jest już dostępny oficjalny teledysk piosenki To The Moon w wykonaniu Laury Bączkiewicz, czyli reprezentantki Polski na Eurowizji Junior w 2022 roku. 20. edycja legendarnego konkursu piosenki odbędzie się 11 grudnia w Kompleksie Sportowo-Koncertowym imienia Karena Demircziana w Erywaniu w Armenii. Jak utwór polskiej wokalistki prezentuje w nowej wersji?

Laura Bączkiewicz - wiek, rodzina, kariera, dubbing, Instagram >>

Eurowizja Junior 2022: Laura Bączkiewicz – To The Moon: teledysk

W poniedziałek 7 listopada na kanale YouTube Junior Eurovision Song Contest pojawił się oficjalny teledysk do utworu To The Moon, w którym wystąpiła Laura Bączkiewicz. Za jego reżyserię odpowiada Pascal Pawliszewski, a zdjęcia wykonał Adrian Kuciel. Klip został wyprodukowany przez Telewizję Polską S.A.i wystąpili w nim tancerze z Egurrola Dance Studio.

Poza teledyskiem do piosenki To The Moon, na YouTube wcześniej trafiły także teledyski innych uczestników Eurowizji Junior 2022. Wśród nich znalazły się klipy do utworów reprezentantów Wielkiej Brytanii, Holandii, Macedonii Północnej, Malty, Hiszpanii, Portugalii, Albanii, Kazachstanu, Serbii oraz Francji. 

Eurowizja Junior 2022 – jest lista wszystkich państw i hasło tegorocznej imprezy >>

Oto jak prezentuje się utwór reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2022, Laury Bączkiewicz, pod tytułem To The Moon w nowej wersji z teledyskiem:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama