Reklama
placeholder
News

Eurowizja Junior 2023: Maja Krzyżewska niebawem wylatuje do Nicei. Jak idą jej przygotowania do występu?

Eurowizja Junior 2023: Maja Krzyżewska niebawem wylatuje do Nicei. Jak idą jej przygotowania do występu?

fot. intagram.com/majakrzyzewska.official/

Reklama
Reklama
placeholder

Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami. Finał odbędzie się już 26 listopada. Maja Krzyżewska, która jest tegoroczną reprezentantką Polski w konkursie, intensywnie przygotowuje się do swojego występu. Młoda wokalistka zaśpiewa piosenkę I Just Need A Friend. 

Eurowizja Junior 2023: polska piosenka z teledyskiem. Zobaczcie klip do I Just Need A Friend >>

Maja Krzyżewska - wylot do Nicei coraz bliżej. Jak idą przygotowania do Eurowizji Junior?

Czas przed wylotem do Nicei, gdzie odbędzie się 21. Konkurs Eurowizji dla Dzieci, jest dla 13-latki pełen wyzwań. Jej mama Urszula, w rozmowie z portalem Suwałki Nasze Miasto, opowiedziała o tym jak wyglądały te ostatnie tygodnie.

Przygotowania do konkursu idą pełną parą. Co tydzień jesteśmy w Warszawie, tam Maja ma zajęcia wokalne, pracuje także nad choreografią w Egurolla Dance Studio. Córka udziela wielu wywiadów, nawiązała już kontakt z innymi dziećmi, które wystąpią na Eurowizji. Bardzo cieszy się z tego, co teraz w jej życiu się dzieje, nie stresuje się. Ona już wygrała, a we Francji będzie się dobrze bawić i da z siebie wszystko. 

Maja Krzyżewska już 19 listopada 2023 roku wylatuje wraz z mamą i polską delegacją do Nicei. Ceremonia otwarcia 21. Konkursu Eurowizji Junior 2023 odbędzie się w poniedziałek 20 listopada 2023 roku w Hotelu Negresco. Gospodyniami wydarzenia będą Carla Lazzari - reprezentantka Francji w konkursie Eurowizji Junior z 2019 roku oraz francuska aktorka, Manon Théodet. To wydarzenie będzie można oglądać od godziny 19:00 na kanale Junior Eurovision Song Contest na YouTubie. W następnych dniach po ceremonii otwarcia Maję Krzyżewską czekają próby do finału. 

Maja Krzyżewska jedzie na Eurowizję Junior 2023! Co wiemy o nowej reprezentantce Polski? >>

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama