News

Ewa Chodakowska „zrobiła się” na Rozenek. Faktycznie podobne?

Ewa Chodakowska „zrobiła się” na Rozenek. Faktycznie podobne?

Fot. Instagram.com

Ewa Chodakowska wygląda jak Małgorzata Rozenek?! Gwiazda fitnessu postawiła na radykalną zmianę fryzury i znacznie obcięła włosy. Fani porównują ją teraz do żony Radosława Majdana. Rzeczywiście są do siebie podobne?

Małgorzata Rozenek do fana: „możesz wyp***dalać” >> 

Ewa Chodakowska obcięła włosy

Właściwie od początku kariery znakiem rozpoznawczym Ewy Chodakowskiej była nie tylko świetna sylwetka, lecz także długie włosy. Gwiazda postanowiła zaskoczyć wszystkich i niedawno zmieniła fryzurę. Efektem pochwaliła się na Instagramie:

Ostre cięcie na wiosnę – podpisała zdjęcie.

Chodakowska vs. Krupińska - konflikt zaostrzony. Jest oświadczenie >> 

Fanom bardzo spodobała się metamorfoza, porównywali nawet Ewę do… Małgorzaty Rozenek. Przypominamy, że kilka miesięcy temu ona również mocno skróciła włosy.

Myślałem że to Rozenek hehe

Ale czad! Serio jak bliźniaczki jednojajowe.

O cholerka… jak Gosia Rozenek

Myślałam ze to @m_rozenek

Nam zmiana się podoba!

A Wy myślicie, że Ewa Chodakowska teraz dobrze wygląda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostre cięcie na wiosnę 💇🏼‍♀️ #newchapter

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teraz już nikt nie ma wątpliwości ❤️ #sisters @amaryllis.official ⭐️ #friends #soulmate PS. 9 lat temu, Amaryllis otworzyła ode mnie wiadomość na fb ze słowami „cześć jestem Ewa, jestem trenerem personalnym. Zapraszam Cię na testowy trening.. gwarantuje pierwsze efekty już po 10 treningach.. tak w ciele jak i głowie ❣️” Intuicja kazała Jej spróbować.. następnego dnia złapałyśmy się na kawę.. a już następnego dnia, złapałyśmy się na macie .. przez kolejne półtora roku, widziałyśmy się praktycznie dzień w dzień.. Kiedy wyjeżdżałam do Polski.... oooo! co to był za szloch.. Odległość nie przeszkodziła nam jednak w kontynuowaniu naszej relacji .. pare lat później, kiedy brałam ślub, to właśnie Amarylis stanęła w kościele, za moimi plecami.. tym samym weszła do mojej rodziny (tak jest przyjęte w tradycji greckiej) .. Od lipca tego roku, planuje mieszkać na dwa domy.. pół na pół.. i pierwsze co wpisuje w plan dnia greckiego, to trening z moją grecką siostrą 🙏🏻❤️ Samo szczęście 🥰🥰🥰 Przesyłamy dużo miłości ❣️❣️❣️

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BE BETTER - PIELĘGNACJA ❤️ WILK W OWCZEJ SKÓRZE! 😱😱😱 Czytasz składy produktów spożywczych, prawda? (Nawet nie chce myśleć inaczej) ... a czy czytasz składy KOSMETYKÓW? 🧐 Nie.. nie mówię o tym co napisane na przodzie opakowania: BEZ... tego .. BEZ.. tamtego... BEZ.. blablabla... Na spożywczych tez jest napisane z przodu: „BEZ CUKRU”, za to na odwrocie, jak się wczytasz to jest DRAMA! Podobnie jest z kosmetykami ☠️ PLANUJE ODCZAROWAĆ ETYKIETY produktów mających za zadanie pielęgnować nasze ciało.. bo nie tylko to co jesz, ale TEZ TO CO NAKŁADASZ NA SKÓRĘ - przenika przez nią - wpływa na Twoje zdrowie.. JEDZIEMY Z TYM TEMATEM❣️❣️❣️ Czy wiesz, co kryje się pod niewinnie i odżywczo brzmiącą nazwą OLEJ MINERALNY? 😼😼😼 UWAGA⚠️ TO POCHODNE ROPY NAFTOWEJ❗️❗️❗️Niezły numer, co? Inne nazwy już dadzą Ci do myślenia, ale PRZYPOMINAM, ich tez unikaj: →Izoparafina →Paraffin oil →Paraffinum Liquidum →Petrolatum →Vaselinum Flavum →Waselina Czy wiesz, że te substancje zaklejają ciało jak plaster i sprawiają, że skóra nie oddycha? Słyszysz czasami, że nawilżają Twoją skórę i włosy, sprawiają, że wyglądają gładko i pięknie.. TO TYLKO POZORY! Skóra tylko wydaje się gładka i nawilżona! Z czasem staje się PRZESUSZONA, a Ty nakładasz na skore więcej i więcej kosmetyku.. Niedobre dla skóry są także silikony. Substancje te są niestety oporne na wodę, niezwykle trudno je zmyć z twarzy, ciała, włosów. Przyczyną jest trudny do pokonania filtr, jaki tworzą na skórze i włosach, tym samym uniemożliwiają przeniknięcie cennych substancji odżywczych 😡😡😡 Pozostałe na skórze resztki silikonów mogą zatykać pory także nocą. Dowiedziałam się, że silikony używane przez osoby o cerze wrażliwej czy trądzikowej mogą powodować zdecydowane nasilenie się objawów, prowadzić do stanów zapalnych.. Zdecydowanie odradzam! CDN ❤️ #nomakeup #bebetterzewachodakowska

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj