Reklama
placeholder
News

Chodakowska vs. Krupińska: konflikt zaostrzony. Jest oświadczenie

Chodakowska vs. Krupińska: konflikt zaostrzony. Jest oświadczenie

Fot. Instagram.com

Reklama
Reklama
placeholder

Ewa Chodakowska i Paulina Krupińska spotkają się w sądzie?! Niewykluczone, że konflikt, który narodził się na wizji, właśnie tam znajdzie swój finał. Paulina Krupińska wydała też oświadczenie.

Julia Wieniawa i Baron razem na wakacjach?! Zdradziły ich zdjęcia >> 

Ewa Chodakowska i Paulina Krupińska – konflikt

Nieporozumienia między Ewą Chodakowską a Pauliną Krupińską zaczęły się dość niewinnie – od niefortunnej wypowiedzi trenerki. Według Chodakowskiej, byłej Miss Polonia wszystko ma przychodzić łatwiej, bo jest po prostu piękna. Chociaż w mediach po tej ocenie wybuchła burza, wydawało się, że Paulina nie wzięła tego za bardzo do siebie, tym bardziej, że po emisji odcinka opublikowała na Instagramie wymowny post:

Kochani #szanujęniehejtuję.

@chodakowskaewa przyjmuje komplementy i konstruktywną krytykę. Życzę wszystkim dobrego wieczoru.

Na Instagramie Paulina Krupińska miała jednak cytować wycięte z programu wypowiedzi jurorki i tym samym „manipulować jej słowami”, jak twierdzi Chodakowska.

Po trzecim odcinku konflikt między paniami jednak przybrał na sile. Paulina Krupińska i Klaudia Helejcio odpadły z rywalizacji. Po werdykcie Krupińska na wizji powiedziała, że jury udowodniło, że, wbrew założeniom, show w którym biorą udział, nie jest programem o tańcu. Według modelki, Klaudia powinna dostać za swoją solówkę więcej punktów i finalnie to nie one powinny pożegnać się z programem. 

Przypomnijmy, że drugą zagrożoną parą byli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. 

Tulia w ogniu krytyki. Jest sposób, żeby je wesprzeć >> 

Sprawa jest na tyle poważna, że do gry wkroczyli prawnicy. Ewa Chodakowska w komentarzach na Instagramie poinformowała, że wynajęła prawnika, który zajmie się sprawą manipulacji. Paulina Krupińska także sięgnęła po pomoc prawną i na łamach dwutygodnika Flesz wydała oświadczenie:

Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja. Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach. Chcąc zakończyć na tym etapie dalszą wymianę komentarzy pragnę podkreślić, iż tego samego oczekuję od innych uczestników dyskusji, ponieważ cenię sobie ochronę moich dóbr osobistych.

Jeśli obie gwiazdy nie dojdą do porozumienia, prawdopodobnie cała sprawa trafi do sądu.

Myślicie, że się dogadają?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama