Reklama
placeholder
News

Dlaczego mąż Ewy Farnej po 12 latach odchodzi z zespołu?

Dlaczego mąż Ewy Farnej po 12 latach odchodzi z zespołu?

fot. Instagram.com/ewa_farna93

Reklama
Reklama
placeholder

Niedawno Ewa Farna opublikowała post na Instagramie w imieniu swojego męża. Dowiedzieliśmy się z niego, że Martin Chobot odchodzi z zespołu wokalistki po 12 latach. Dlaczego?

Brat Kate Middleton wziął ślub. James Middleton i Alizee Thevenet są małżeństwem >> 

Ewa Farna i Martin Chobot zostali parą w 2013 roku. We wrześniu 2017 roku wokalistka wzięła ślub z gitarzystą, należącym do jej zespołu. W czerwcu 2019 roku na świat przyszedł syn pary – Artur.

Martin Chobot odchodzi z zespołu Ewy Farnej

Piosenkarka ogłosiła, że jej mąż podjął decyzję o odejściu z zespołu. We wpisie na Instagramie możemy przeczytać słowa, które muzyk skierował do fanów. Podał powody, dla których opuszcza grupę. 

Ponieważ mój Martin nie ma kont na social mediach, zostawiam tu parę słów od niego dla fanów:

„Po długim rozważaniu zdecydowałem, że z końcem roku zakończę swoją działalność w zespole. Czuję, że przez te 12 lat dałem zespołowi co potrafiłem a on mi to, co najważniejsze - rodzinę.

Gdzieś po drodze trochę zagubiłem radość z koncertowania, a uważam, że ważne jest ją znów w sobie odnaleźć, żeby móc szczerze cieszyć się byciem na scenie.

Bardzo dziękuję wszystkim za możliwość grania w zespole oraz za Waszą przychylność” – czytamy.

Mata jak… Fryderyk Chopin. Raper pobił rekord >>

Na zakończenie Ewa Farna dodała:

Za siebie dodaję, że decyzja męża nie zmienia faktu, że będziemy się nadal trzymać razem. Dziękuję za przepiękne wspólne lata na scenie, Kochanie.

Pod postem pojawiły się słowa wsparcia dla Ewy Farnej i jej męża. Wielu fanów dziękowało gitarzyście za lata spędzone na scenie u boku artystki.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama