Reklama
placeholder
News

Brat Kate Middleton wziął ślub. James Middleton i Alizee Thevenet są małżeństwem

Brat Kate Middleton wziął ślub. James Middleton i Alizee Thevenet są małżeństwem

fot. Instagram.com/jmidy

Reklama
Reklama
placeholder

Brat Kate Middleton i Pippy Middleton ożenił się. James Middleton ogłosił na Instagramie, że wziął ślub z Alizee Thevenet.

Britney Spears wychodzi za mąż. Ona i Sam Asghari zaręczyli się >>

James Middleton raczej nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem mediów, jak jego starsze siostry. W 2019 roku o 34-latku było głośno m.in. za sprawą wywiadu, którego udzielił dla Daily Mail. James Middleton opowiedział o zmaganiach z depresją. Kilka lat wcześniej w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że zawsze jest postrzegany jako „młodszy brat Pippy i Catherine”.

Przedsiębiorca od dłuższego czasu jest związany z analityczkę finansową Alizee Thevenet, z którą niedawno wziął ślub. Para planowała pobrać się wcześniej, ale ze względu na pandemię koronawirusa, ceremonia odbyła się dopiero niedawno. 

James Middeton ożenił się z Alizee Thevenet

12 września brat księżnej Cambridge ogłosił, że jest już po ślubie.

Pan i Pani Middleton. Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów, w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie opiszą tego, jak jestem szczęśliwy – napisał James Middleton pod wspólnym zdjęciem z żoną.

Julia Królikowska wyszła za mąż. Tak wyglądał ślub siostry Antka Królikowskiego >>

W wywiadzie dla magazynu Elle, James Middleton wspominał, że poznał swoja ukochaną dzięki swoim psom. 34-latek ma pięć czworonogów  o imionach Ella, Inca, Luna, Zulu i Mabel.

Byliśmy w South Kensington Club w Chelsea. Ella leżała przy mnie, a kiedy szła na taras, żeby napić się wody, na jej drodze pojawiła się Alizee. Ella zaczęła na nią szczekać. Zawstydzony podszedłem, żeby  ją przeprosić i przyprowadzić Ellę z powrotem, ale Alizee myślała, że ​​jestem kelnerem, zamówiła drinka i głaskała Ellę – mówił.

Gratulujemy nowożeńcom!

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama