Reklama
placeholder
News

Fagata rapuje dla hejterów. Nowa piosenka Jechanka Po Bandzie

Fagata rapuje dla hejterów. Nowa piosenka Jechanka Po Bandzie

fot. YouTube: Fagata / fragment teledysku Jechanka Po Bandzie

Reklama
Reklama
placeholder

Fagata wydała Jechankę Po Bandzie. Nowa piosenka jest jeszcze bardziej wulgarna niż jej dotychczasowe utwory.

O Fagacie w ostatnim czasie zrobiło się głośno za sprawą jej rozstania z Piotrem ''Lizakiem'' Lizakowskim. Influencerka stwierdziła w rozmowie z Szalonym Reporterem, że jej były partner w odróżnieniu od niej ''nie jest jeszcze gotowy na to, aby zaangażować się w związek''. Przypominamy, że Fagata jakiś czas temu zaśpiewała o relacji z ''Lizakiem'' w piosence, w której wyznała: ''Chciałabym mieć z nim dziecko. Albo od razu pięć''. Osobowości Dwie to nie jedyny utwór, który przyniósł Fagacie rozgłos. Influencerka wcześniej zasłynęła z piosenki Bandycka Jazda, w której śpiewa m.in. "Ja jestem Fagata sexy c**ka spod Konina. Dupa taka duża, że jej szkoda nie wypinać. Jak nie masz sześciu zer na koncie, nawet nie podbijaj''. W swoim kolejnym utworze Fagata ''pojechała'' po swoich hejterach i wspomniała o raperach. 

Fagata ROZSTAŁA SIĘ z partnerem. Piotr 'Lizak' Lizakowski zabrał głos >>

Fagata uderza w hejterów w Jechance Po Bandzie

Fagata wypuściła kolejną bezwstydną piosenkę. W Jechance Po Bandzie postawiła na szczególnie wulgarne teksty i dała swoim słuchaczom jasno do zrozumienia, że nie przejmuje się hejtem:

Wciąż gadają o mnie, no bo chcą więcej wyświetleń (szmaty). Pi****leniem zniszczę scenę, zanim się obejrzę (ble!). (...) Szczerze, je**ć ciebie (Je**ć!) Je**ć twoją dupę, twoje miasto i twój skład (Brra!) Jak was widzę, to chcę zrobić tylko: Pow! Pow! Pow! (...) Mi kolejna bańka pęka, a im pęka dupa (Ups!)

Jak Fagata wyglądała w liceum? Trudno ją rozpoznać >>

 W jednej ze zwrotek Fagata wspomniała o Maliku i Diho:

Malik mnie nie je**ł, Diho mnie nie je**ł (czego chcesz?). A chcesz to za darmo, by już się wypięła (co?!) To, co ty tam nosisz, to nie Gucci — to Venera (fuj!) Zamknęli ci Roksę, to skończyła się kariera (k**wo!). Przestań dzi**o szczekać, to ja jestem independent (ha! Ha!) Chcielibyście luz mieć, ale uwięził was label (hehe!) Ledwo się spłacacie, a zaliczki są potrzebne (co?!) Ja kupiłam chatę, a wy dalej wynajęte (brra!)

Teledysk do Jechanki Po Bandzie znajdziecie poniżej. Dodacie ten numer do swojej playlisty?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama