Reklama
placeholder
News

Fame Friday Arena 1: wyniki z 21 lipca. Kto wygrał walki?

Fame Friday Arena 1: wyniki z 21 lipca. Kto wygrał walki?

fot. instagram.com/famemmatv/

Reklama
Reklama
placeholder

Fame Friday Arena 1, czyli nowa odsłona gal MMA od federacji Fame, odbyła się 21 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu. Co się działo podczas wydarzenia i kto wygrał walki?

Fame MMA Friday Arena - co się działo?

Jako pierwszy na gali Fame MMA Friday Arena wygrał Kornel Koro Regiel, który pokonał Piotra 'Edzia' Bylinę po trzech pełnych rundach. Decyzja sędziów o jego zwycięstwie była jednogłośna. Aleksandr Sasha Muzheiko pokonał przez TKO w drugiej rundzie Dawida Malczyńskiego. Kolejna walka rozpoczęła się od potężnego high kicku ze strony Lizi, który powalił Olgę, ale szybko się podniosła i chciała walczyć dalej. Ostatecznie po trzech pełnych rundach zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziów Elizabeth Lizi Anorue. Górowała nad Olgą Nanami Chan Sałacką. Następne starcie odbyło się pomiędzy Piotrem Tybori Tyburskim a Tomaszem Zadymą Gromadzkim. Po trzech pełnych rundach sędziowie ogłosili remis. W kolejnej walce zwyciężył Dominik Jaxu Jax, sędziowie punktowali go jednomyślnie. Pokonał Adriana Medusę Salamona. 

W następnym starciu zwyciężył Piotr Świr Świerczewski. Po pierwszej rundzie jego przeciwnik Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk nabawił się kontuzji. Kolejna walka między Michałem Wampirem Pasternakiem a Pawłem Księżniczką Tyburskim dostarczyła sporo emocji. Jednogłośnym zwycięzcą został Michał Wampir Pasternak. W kolejnym sportowym pojedynku Jose Josef Bratan Simao wygrał przez TKO w drugiej rundzie z Kubą Nowaczkiewiczem. Następna walka należała do szczególnie emocjonujących. Marcin Dubiel jednogłośną decyzją sędziów wygrywa z Filipem Filipkien Marcinkiem. Ostatnią i najważniejszą walką wieczoru było starcie Jakuba Kubańczyka Flasa z Alberto Simao. Pierwszy do klatki w rytmie utworu Dreams wszedł Simao. Kubańczykowi na wejściu towarzyszyła natomiast piosenka TAKI SAM z jego najnowszej płyty. Starcie charakteryzowała duża dynamika. Walkę wygrał Jakub Kubańczyk Flas, decyzja sędziów tym przypadku nie była jednogłośna. 

Fame MMA Friday Arena: wynki - kto wygrał 

Nazwiska wygranych są zaznaczone pogrubioną czcionką. 

  • Piotr Edzio Bylina - Kornel Koro Regiel 
  • Dawid Malczyński - Aleksandr Sasha Muzheiko 
  • Olga Nanami Chan Sałacka - Elizabeth Lizi Anorue
  • Piotr Tybori Tyburski - Tomasz Zadyma Gromadzki
  • Dominik Jaxu Jax - Adrian Medusa Salamon
  • Piotr Świr Świerczewski - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
  • Michał Wampir Pasternak - Paweł Księżniczka Tyburski
  • Jose Josef Bratan Simao - Kuba Nowaczkiewicz
  • Marcin Dubiel - Filip Filipek Marcinek
  • Jakub Kubańczyk Flas - Alberto Simao

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama