Reklama
placeholder
News

Fame MMA 19: Diablo jednak nie zawalczy w oktagonie? Promotor boksera wydał oświadczenie

Fame MMA 19: Diablo jednak nie zawalczy w oktagonie? Promotor boksera wydał oświadczenie

fot. Instagram: @famemmatv

Reklama
Reklama
placeholder

Gala FAME MMA 19 odbędzie się 2 września 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Organizatorzy niedawno ogłosili, że jednym z zawodników będzie Krzysztof ''Diablo'' Włodarczyk. Niedługo przed wydarzeniem głos w sprawie zabrał promotor sportowca, który stwierdził, że ten nigdy nie zgodził się na walkę. Organizatorzy FAME MMA zareagowali na jego słowa. Wiadomo już, czy Diablo zawalczy na nadchodzącej gali. 

Fame MMA 19: Krzysztof Diablo Włodarczyk zawalczy w klatce. Tego fani się nie spodziewali >>

FAME MMA 19 bez walki Diablo?

Promotor Krzystofa ''Diablo'' Włodarczyka, Andrzej Wasilewski, we wtorek 1 sierpnia 2023 roku opublikował na swoim profilu na Twitterze wpis, w którym stwierdził, że organizatorzy FAME MMA mieli ogłosić walkę sportowca bez pytania go o zgodę:

Wydarzenie bez precedensu w obszarze eventow zwanych freak fightami. Fame oglosilo walke Diablo bez jego zgody, bez sfinalizowania kontraktu. Od wczoraj rozpoczelo sprzedaz biletow na jego wystep 2.09. A to nieprawda. Brzydka sprawa. Diablo ma walke bokserska na jesieni.

Andrzej Wasilewski zdradzil więcej szczegółów na ten temat w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Fudalą:

Poprosili go o udział w sesji, twierdzili, że na pewno niebawem się dogadają, a on dał się namówić. Gdy oficjalnie ogłoszono jego występ, Krzysiek powiedział: ale zaraz, my nie mamy kontraktu. "Krzysiek, ale my musimy, to wielka operacja promocyjna, musimy, bo mnie wyrzucą z roboty" – mówili mu. Brali go na litość, na serce i zrobili go w trąbę. Prawda jest taka, że zgodnie z zasadami biznesu, dopóki kontrakt nie jest podpisany, to nie mają prawa używać jego wizerunku do sprzedawania biletów. (...) Do sądu to możemy my jedynie pójść, bo został wykorzystany wizerunek Włodarczyka do sprzedaży biletów. Nie wiem, czy nie będę go namawiał. Nie słyszałem o takim przypadku, żeby wielokrotny mistrz świata w boksie został ogłoszony gdzieś bez jego zgody. Tu nie chodzi o pazerność, tylko ewentualnie o środki na jakiś cel charytatywny. Ale na razie o tym nie myślę.

Boxdel wyzwał Malika Montanę. Będzie walka włodarzy na FAME MMA 20? >>

FAME MMA - komunikat w sprawie walki Diablo

Organizatorzy FAME MMA stanowczo zaprzeczyli, jakoby mieli wykorzystać wizerunek Krzysztofa ''Diablo'' Włodarczyka bez jego zgody. Twierdzą również, że sportowiec podobno dobrowolnie wziął udział w sesji zdjęciowej i rozpoczął przygotowania do walki:

Krzysztof, mimo, że „nie wyraził zgody” na publikowanie swojego wizerunku, WRZUCIŁ NA SWÓJ PROFIL POST I INSTASTORIES z ogłoszeniem udziału na FAME 19. Powtórzę: nie zgodził się na publikację, ale sam wrzucił. Dodatkowo WZIĄŁ UDZIAŁ W SESJI ZDJĘCIOWEJ I ROZPOCZĄŁ PRZYGOTOWANIA DO WALKI NA FAME 19 w klubie u Trenera Oknińskiego. Menadżerka Krzysztofa, z którą pracownicy FAME akceptowali terminy nagrań i programów live, też zapewne potwierdzała wszystko bez wiedzy Krzysztofa. 

Organizatorzy FAME MMA dodali, że nie mają zamiaru zmuszać Diablo do walki. Na oficjalnym profilu federacji na Instagramie niedługo potem pojawił się wpis, w którym organizatorzy poinformowali, że już niebawem podzielą się zaktualizowaną kartą walk. 

[AKTUALIZACJA 02.08 23:00]

Organizatorzy FAME MMA potwierdzili, że Krzysztof ''Diablo'' Włodarczyk nie zawalczy na nadchodzącej gali. Arkadiusz Tańcula stanie do walki z Amadeuszem ''Ferrarim'' Roślikiem. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama