News

Fame MMA: nowa uczestniczka ogromnym zaskoczeniem!

Fame MMA: nowa uczestniczka ogromnym zaskoczeniem!

Fot. Wikimedia Commons/Fame MMA

Nowa uczestniczka Fame MMA może być ogromny zaskoczeniem! Kto będzie walczył w oktagonie? Pojawiły się pierwsze informacje.

Ostatnia gala Fame MMA odbyła się 28 marca 2020 roku w Częstochowie. Walką wieczoru był pojedynek między Kamilą „Zusje” Smogulecką a Martą Linkiewicz, który wygrała LinkiMaster. Z powodu pandemii koronawirusa, show zorganizowano w wersji studyjnej, bez udziału publiczności. Znany jest termin kolejnej gali. Fame MMA 7 odbędzie się 5 września 2020 roku. Taką informację przekazał na Instagramie Wojciech Gola, czyli jeden z pomysłodawców federacji.

Julia Wieniawa na odważnym zdjęciu. „Zapomniałaś majtek?” >>

Fame MMA: nowa uczestniczka

Już od pewnego czasu wiadomo kiedy odbędzie się siódma edycja Fame MMA, więc fani wydarzenia zaczynają się zastanawiać kto tym razem zawalczy w oktagonie.

Według informacji portalu Pudelek.pl jedną z gwiazd Fame MMA 7 ma być Marietta Witkowska. Celebrytkę możecie kojarzyć z programu Hotel Paradise, który wygrała razem z Krzysztofem „Chrisem” Duckim. Nieoficjalnie podaje się, że rywalką ambitnej Marietty ma być Ewa, uczestniczka Warsaw Shore.

Lara Gessler: imię dziecka już wybrane! >>

Na razie informacja o występie Marietty z Hotelu Paradise w Fame MMA7 nie została potwierdzona. Jednak celebrytka kilka dni temu opublikowała zdjęcie, które podpisała słowami mogącymi sugerować jej udział w wydarzeniu.

Przede mną bardzo ciężkie dwa miesiące, korzystam z ostatnich chwil, a o co chodzi dowiecie się niebawem – napisała Marietta.

Maffashion została brunetką! „Taki mały spontan” >>

Chcielibyście zobaczyć Mariettę w Fame MMA?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobrej, piątkowej nocy ❤️ #girl #polishgirl #party #weekend #photooftheday #friends #love

Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na dzielni 😂❤️ #girl #polishgirl #happy #friends #hotelparadise #brunette #longhair

Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj