News

Lara Gessler: imię dziecka już wybrane!

Lara Gessler: imię dziecka już wybrane!

fot. instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler wybrała imię dla swojego dziecka! Przyszła mama udzieliła wywiadu, w którym zdradziła kilka szczegółów dotyczących swojej ciąży. Jak się czuje?

Lara Gessler już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Ojcem malucha jest prawnik Piotr Szeląg. Córka Magdy Gessler o ciąży poinformowała pod koniec kwietnia publikując na Instagramie specjalne zdjęcie. Pomimo swojego aktualnego stanu Lara jest aktywna zawodowo i jakiś czas temu otworzyła Pracownię Kulinarną. Jest to miejsce dla osób, które pasjonują się gotowaniem i jedzeniem.

Wieniawa, Szpak i Kwiatkowski ukarani za niesubordynację. Musiało boleć! >>

Lara Gessler: imię dziecka

Niedawno Lara Gessler udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swojej ciąży. Przyszła mama zdradziła, że czuje się bardzo dobrze i razem ze swoim partnerem poznali już płeć dziecka. Okazało się, że zdecydowali jakie imię będzie nosił ich potomek.

Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie – powiedziała w wywiadzie udzielonym dla portalu Jastrząb Post.

Oprócz tego Lara zdradziła, że jej mama, Magda Gessler, bardzo się cieszy na samą myśl o wnuku. Podobno popularna restauratorka już zapowiada, że będzie lepszą babcią niż matką.

Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania – dodała.

Tak będzie mieszkać Blanka Lipińska. Zamieszka tam z Baronem? >>

Lara Gessler swoje pierwsze dziecko powita na świecie na przełomie września i października. Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i spokoju. :-)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸🍳Kochani, bardzo dziekuje za dzisiejszy dzień! Pomimo 3 miesięcznego poślizgu (Co-VID🙄), udało nam się dziś otworzyć moją Pracownię Kulinarną @pracownialary 🙏🏼🥳👩🏼‍🍳 Dążę do tego, żeby wiedza kulinarna była powszechna, i żebyśmy byli z nią za pan brat od najmłodszych lat. Dlatego będziemy robić warsztaty nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci🥭🥞 Planujemy cotygodniowe zajęcia semestralne jako aktywność pozaszkolna 🧸🥘🍓 Wiele dzieci interesuje się jedzeniem od bardzo wczesnego wieku, nie mniej niż basenem czy muzyką. 🥥🍍🥑Poza tym chcę, by to miejsce było otwarte dla kucharzy, blogerów kulinarnych - wszystkich, którzy mają ochotę popracować w profesjonalnych warunkach gastronomicznych. Sama wiem, jak często w domu brakuje miejsca - na blacie, w lodówkach - i marzeniem jest spędzić cały dzień w porządnej kuchni, a na koniec zaprosić znajomych, by z nami to jedzenie celebrowali🍝🥂🥕 Wszystkie dni „pozaeventowe” będą przeznaczone właśnie na takie cele. Wierzę, że im więcej osób zajmuje się gotowaniem, tym więcej dzieli się wiedzą, którą ma. A o to właśnie chodzi! Żebyśmy jedli i żyli świadomie - w szczęściu i zdrowiu! 🍋🥥♥️ Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w realizacji marzenia o Pracowni - Agacie Jedynak @agatakate_ , która jest moją partnerką w tym biznesie i podziela moje wizje - Ewie Skolarus @ewaskolarus mojemu aniołowi stróżowi i najlepszej na świecie menedżerce, bez której nic by się nie wydarzyło - naszym partnerom @tefalpl @hellohomla @wielun.mojulubiony @wegesiostryseryweganskie @fruteinapoland @baziolka - a na koniec, temu na którym to wszystko się dla mnie kończy i zaczyna @piotr.szelag ♥️ 🎉✨Niech się dzieje!✨🎉 Dziekuje za użyczenie zdjęcia @oczy.mag @annapabijanczyk i za terapeutyczny makeup @dominikarenes_makeupartist 💫 #pracowniakulinarnalarygessler #pracownia #pracowniakulinarna #studio #studiokulinarne #warsztaty

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiosna 🦋🌿🕊😌 #wiosna #breatheinbreatheout #love #wieś #blue #spring Foto @piotr.szelag 🦦

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak sobie myślę... 🤔Obecna sytuacja będzie ogromną próbą relacji międzyludzkich. Kwarantanna okazała się doskonałym papierkiem lakmusowym, na to bez kogo faktycznie żyć nie możemy! Ja przyznam szczerze, że nie pamiętam, kiedy tak dużo rozmawiałam z moją rodziną jak w ostatnim czasie. Nie jest to dla nas bardzo oczywiste, bo raczej jesteśmy indywidualistami, którzy bardzo wciągają się w swoje codzienne zajęcia i nie są najlepsi w liczeniu mijającego czasu... A jednak! 🙆🏼‍♀️🌸🥂 Chciałabym wznieść z Wami toast za prawdziwe relacje i życzyć nam, żebyśmy nie zapomnieli, że rozmowa często wystarczy, żeby pokazać, że jesteśmy sobie potrzebni. PS Lemoniadę z syropem fiołkowy serdecznie polecam! 💜💫🥰 A dla wszystkich tych, którzy mają ochotę dołączyć do Play, to teraz za 50 zł miesięcznie dostaniecie smartfon i abonament. O! #fiołki #lemoniadafiołkowa #stayintouch #zostańwdomu #zostańwdomuzplay #kwarantanna #teamplay💜 #violet #purple #coctail @play_polska

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj