News

Fame MMA 8 – DATA. Znamy pierwszych uczestników

Fame MMA 8 – DATA. Znamy pierwszych uczestników

Fot. Wikimedia Commons/Fame MMA

Znamy datę Fame MMA 8! W ósmej edycji gali z pewnością nie zabraknie emocji i walk znanych influencerów, a nawet youtuberów. Zebraliśmy dla Was wszystkie dostępne informacje.

Ostatnia gala Fame MMA 7 przyciągnęła wielu widzów przed ekrany telewizorów i komputerów. Chociaż wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności, to walki można było obejrzeć online za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia. W tym celu należało wykupić dostęp PPV.

Popek vs Stifler, Linkimaster vs Martirenti: wiemy kto wygrał walki! [FAME MMA 7 - WYNIKI] >>

Fame MMA 8: data

Kiedy odbędzie się Fame MMA 8? Gala prawdopodobnie odbędzie się 21 listopada 2020 roku, jednak nie jest to oficjalna informacja.

Ósma gala odbędzie się najprawdopodobniej 21 listopada. Liczyliśmy, że uda się wreszcie zrobić galę na dużym obiekcie z publicznością, ale szanse na to gwałtownie maleją. Myślę, że będzie to ponownie gala studyjna, ale to się rozstrzygnie w ciągu najbliższych dni czy tygodni - powiedział Krzysztof Rozpara cytowany przez portal mma.pl.

Psycho Couple pokazali film z porodu! Ich córka ma nietypowe imię >>

Fame MMA 8: uczestnicy

Chociaż karta walk ósmej edycji Fame MMA nie została jeszcze ogłoszona, to poznaliśmy pierwsze nazwiska uczestników, których zobaczymy na oktagonie. Wiadomo, że ponownie wystąpi Marcin Najman. Sportowiec ma zmierzyć się z Popkiem lub Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Z pewnością wiele osób zainteresuje występ popularnego youtubera Kacpra Blonsky'ego. Były członek Teamu X już od jakiegoś czasu przygotowuje się do walki w oktagonie.

Potwierdzony został pojedynek Marty Linkiewicz. Linkimaster zmierzy się z  Karoliną Wybrańczyk, która prywatnie jest partnerką Artura Szpilki. To może być wyrównana i emocjonująca walka!

Podczas Fame MMA 8 najprawdopodobniej zobaczymy także Piotra „Bestię” Piechowiaka i Piotra Szeligę.

Adrianna Gotowicka to Miss, która kusi na Instagramie. Zrobi karierę? >>

Jesteście fanami Fame MMA?

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐒 #smile

Post udostępniony przez 🎶🅺🅰🅼🅸🆂🆉🅺🅰🎶 (@kamiszkolandia)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.