News

Fame MMA 8: gdzie oglądać online?

Fame MMA 8: gdzie oglądać online?

fot. instagram.com/famemmatv/

Gdzie oglądać online Fame MMA 8? Kolejna gala zbliża się wielkimi krokami.

Ostatnia gala Fame MMA odbyła się 5 września 2020 roku w Łodzi. Kolejny raz walki na ringu z udziałem celebrytów, raperów, influencerów i youtuberów okazały się sukcesem i cieszyły się dużą popularnością. Już wkrótce będziemy mogli oglądać kolejne show.

Fame MMA 8: karta walk. Kto z kim walczy? >>

Fame MMA 8 – data

Organizatorzy gali potwierdzili za pośrednictwem profilu na Instagramie datę najbliższego wydarzenia. Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada 2020 roku o godzinie 20.00. Wydarzenie zostanie zorganizowane bez udziału publiczności.

Fame MMA 8: Marcin Dubiel vs Kacper Blonsky walką wieczoru! >>

Fame MMA 8 – gdzie oglądać online?

Tak jak w przypadku poprzednich edycji i tym razem transmisję będzie dostępna w systemie PPV. Trzeba będzie wykupić do niej dostęp i można wybrać wśród dwóch wariantów. Fame MMA 8 Basic oraz Fame MMA 8 Premium. Druga opcja pozwala m.in. na dostęp do zapisu z gali przez siedem dni od zakończenia walk. Najtańszy dostęp do gali jest w cenie 19,99 złotych.

Gdzie kupić dostęp do Fame MMA 8? Walki gwiazd w oktagonie będzie można oglądać online na oficjalnej stronie wydarzenia i tylko tam można je zakupić.

Uważajcie na podejrzane transmisje w internecie. Nie płaćcie za dostęp do walki, który nie jest realizowany za pośrednictwem oficjalnej strony gali.

Friz na mercedesie. Tak teraz wygląda auto Wersow >>

Będziecie oglądać Fame MMA 8?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.