News

Fame MMA: Lil Masti odebrano pas! Padły ostre słowa

Fame MMA: Lil Masti odebrano pas! Padły ostre słowa

Fot. Instagram.com/lilmasti

Lil Masti odebrano pas mistrzowski Fame MMA! Aniela Bogusz skomentowała decyzję federacji. Padły mocne słowa.

Fame MMA 9: data, karta walk. Walką wieczoru Popek vs Kizo >> 

Fame MMA 9 – konferencja

W niedzielę 7 lutego 2021 roku odbyła się konferencja Fame MMA, na której oficjalnie poznaliśmy kartę walk 9. odsłony gali. Zanim to nastąpiło, spekulowano, że w oktagonie ponownie zmierzą się Marta Linkiewicz i Aniela Bogusz. Przypomnijmy, że zawodniczki walczyły ze sobą w 2019 roku w czasie Fame MMA 4. Wtedy zwyciężczynią została Lil Masti, znana też jako SexMasterka.

Fame MMA – Lil Masti pozbawiona mistrzowskiego pasa

W czasie konferencji Fame MMA 9 Michał “Boxdel” Baron powiedział, że Lil Masti nie ma już pasa mistrzyni. Ujawnił, że zawodniczka odrzuciła propozycję obrony tytułu. 

Lil Masti odrzuciła naszą propozycję finansową odnośnie obrony pasa (...). Wielokrotnie podchodzilibyśmy do rozmów, (...) ale jej żądania były tak wielkie, że nie udało nam się znaleźć wspólnego języka, było to po prostu niemożliwe (...). Pas został odebrany, aktualnie w Fame MMA kobiet nie ma mistrzyni, pas jest w chmurze – cytuje wypowiedź „Boxdela” Pudelek.pl.

Lil Masti: jak i dlaczego zmieniła się ex-SexMasterka? >>  

Fame MMA 9 – Marta Linkiewicz nie zawalczy z Lil Masti 

W Fame MMA 10 przeciwniczką Marty Linkiewicz będzie zwyciężczyni walki Zusje vs Kamila Wybrańczyk. Linki Master skomentowała fakt, że nie będzie pojedynkować się z Anielą Bogusz w rozmowie z portalem MMA.pl.

Wiem o tym od dwóch miesięcy, tylko nie mogłam się wypowiadać na ten temat w social mediach, mimo przeróżnych prowokacji ze strony Lil Masti. (…) Wydaje mi się, że dwie strony się nie dogadały pod względem gaży, z tego co mi wiadomo. Dwa miesiące temu zadzwonił do mnie Boxdel i powiedział, żebym się nie napalała na walkę z Lil Masti. Wiedział o tym, że zależy mi na tym rewanżu, znamy się też prywatnie. Więc zadzwonił, żebym się na ten rewanż nie napalała, ponieważ Lil Masti uważa się za polskiego Connora McGregora (...), ale nie są w stanie zapłacić jej tyle, ile sobie żąda. Federacja, z tego co mi wiadomo, robi nowy pas, a stary będzie odbierany. Zależało mi na tej walce, ale jak usłyszałam o żądaniach Lil Masti, to stwierdziłam, że jest zdrowo pop*******na. (...) Szkoda, bo wydaje mi się, że byłoby to fajne widowisko (…) – mówiła.

Fame MMA 9 bez Lil Masti. Aniela Bogusz odpowiada

Słowa przedstawicieli Fame MMA na ostatniej konferencji postanowiła skomentować sama Lil Masti. Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym zarzuca federacji kłamstwo. Zapowiedziała, że wkrótce na jej kanale na YouTube pojawi się film na ten temat.  

(…) Nie odrzuciłam żadnej propozycji finansowej i mam na to dowody. Podejmowaliśmy wiele prób i chęci dogadania się z @famemmatv. (…) Dowiecie się też, jak przedstawiciele odnosili się i traktowali mnie na spotkaniu. Mam informacje od innych zawodników, że nie byłam w tym jedyna. Na obecne czasy takie zachowanie w biznesie i takie traktowanie kobiet jest niedopuszczalne. Takie lata 90-te w Polsce – czytamy.

MMA-VIP 2021 – data, karta walk. Kiedy gala Marcina Najmana? >>

SexMasterka twierdzi, że pas został jej celowo odebrany.

(…) Wszystkie kontakty, co do jednego, od momentu poprzedniej walki, były z mojej strony. Trenuję intensywnie cały rok, będąc gotowa do walki w każdym momencie. Otwarcie mówię, że jestem gotowa na walkę w każdej chwili. A @famemmatv PERFIDNIE CHCĄ MI ZABRAĆ PAS, KŁAMIĄC, ŻE NIE CHCIAŁAM SIĘ DOGADAĆ. CZEMU TAKIE KŁAMSTWA I CHĘĆ ODEBRANIA MI PASA? Miałam tylko jedną propozycję walki – rewanż z Martą Linkiewicz. Wynik takiej walki jest zbyt jasny, co sami prezesi powiedzieli na naszym spotkaniu na żywo. Marta Linkiewicz nie jest w stanie odebrać mi pasa w walce, dlatego odbierają mi go siłą. (…) JAKI MA SENS ZABRAĆ MI PAS I ODDAĆ SŁABSZEJ PRZECIWNICZCE?? LEPIEJ MIEĆ MISTRZA WŚRÓD SŁABSZYCH? – dodała.

Na InstaStory Lil Masti podkreśliła, że przez długi czas dopytywała włodarzy o kolejną walkę na Fame MMA, ale otrzymywała odpowiedź, że nie ma dla niej ani walki, ani przeciwniczki.

(…) To z kim miałam walczyć jak nie dostawałam żadnych propozycji od włodarzy? Pozostawało mi wciąż dopytywać się i czekać, aż Marta będzie gotowa lub znajdzie się inna przeciwniczka. OTO WYJAŚNIENIE DLACZEGO NIE WALCZYŁAM OD PONAD ROKU…

Fame MMA 9 – data

Przypomnijmy, że Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę 6 marca 2021 roku. Tradycyjnie galę można obejrzeć w formule PPV, a początek transmisji zaplanowano na godzinę 19.30.

[AKTUALIZACJA, 10.02.2021, 9.00]

Na kanale Lil Masti pojawił się film FAME MMA CHCĄ MI ZABRAĆ PAS MISTRZOWSKI, w którym opowiada o relacji z federacją ze swojej perspektywy. Wideo zostało nagrane wspólnie z Sylwestrem Wardęgą, który w Fame MMA 9 zawalczy z Kacprem Blonskym. Zobaczycie je niżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.