News

31-letnia piosenkarka nie żyje. Poddała się eutanazji

31-letnia piosenkarka nie żyje. Poddała się eutanazji

Fot. YouTube.com/Star Academy France HD

Nie żyje 31-letnia piosenkarka. Kobieta poddała się eutanazji. Przez wiele lat zmagała się z nieuleczalną chorobą.

Nicki Minaj: ojciec gwiazdy zginął tragicznie. Co się stało? >> 

Faustine Nogherotto nie żyje. Choroba 

Nie żyje Faustine Nogherotto, uczestniczka takich francuskich programów jak Star Academy i N'oubliez Pas Les Paroles! (Nie Zapomnij Tej Melodii!). Wokalistka pod koniec stycznia 2021 roku poddała się eutanazji w Belgii. Media dopiero niedawno przekazały informację o jej śmierci.

Faustine Nogherotto od ponad 10 lat walczyła z zespołem chronicznego zmęczenia, miała też zespół Gougerota-Sjögrena. To nieuleczalna choroba, która prowadzi do upośledzenia m.in. gruczołów łzowych i ślinianek.

Przede wszystkim to ekstremalne zmęczenie, moje ciało jest cały czas pozbawione energii. Wiem już, że kiedy skończę z tobą rozmawiać, będę zdyszana. Są także bóle mięśni. Nie mogę zejść ze schodów bez drżenia, czasem samo trzymanie drinka jest nie do zniesienia. Walka jest bardzo trudna do prowadzenia. Chcę powiedzieć naukowcom: ruszcie się, bo nie wiem, jak to przetrzymać, a przyszłość mnie przeraża – cytuje wypowiedź artystki z 2015 roku dla Le Parisien Polsat News.

31-letnia piosenkarka musiała przyjmować morfinę, jednak ból który jej towarzyszył był ogromny. 

Kasia Lenhardt zmarła w szczególnym dniu. Nowe fakty w sprawie śmierci polskiej modelki >> 

Założycielka stowarzyszenia Millions Missing France, które wspiera osoby z zespołem chronicznego zmęczenia, wyjawiła, że Faustine Nogherotto w 2019 roku podjęła decyzję o tym, że podda się eutanazji.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.