News

Fest Festival: rozpiska godzinowa. O której wystąpią Alan Walker, Jaden Smith i inni?

Fest Festival: rozpiska godzinowa. O której wystąpią Alan Walker, Jaden Smith i inni?

fot. Followthestep

Pierwsza edycja Fest Festivalu - zupełnie nowego wydarzenia na festiwalowej mapie Polski  - odbędzie się już 23 i 24 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Organizatorzy zdążyli ogłosić już cały muzyczny line up, nazwy scen czy też część atrakcji. Teraz przyszedł czas na to, aby poznać godziny, w jakich wystąpią artyści.

Pierwsze reality show w 4FUN.TV! >>

Fest Festival - Piątek 23.08

Oficjalne otwarcie bram nastąpi o godzinie 13:00. Piątkową Main Stage o 16:00 otwiera Sarsa, o 18:00 do akcji wkracza Albo Inaczej, o 20:00 zagra Organek, zaś 22:00 należy do składu Wu- Tang Clan. Scenę główną o godzinie 00:15 zamyka Alan Walker.

Pierwszym koncertem na scenie Tent Stage będzie występ duetu BEMY o godzinie 15:00, o 17:00 raper Solar, o 18:30 kontynuując hip- hopowy klimat Young Igi, a o 20:30 OTSCHODZI. O 22:00 wystąpi Natalia Szroeder, 23:30 zespół MEUTE, zaś na zakończenie - Lost Frequencies zamyknie pierwszy dzień festiwalu o 01:30.

Asteroida ZDERZY SIĘ Z ZIEMIĄ?! NASA ostrzega >>

 

Fest Festival - Sobota 24.06

W sobotę o 16:00 drugi dzień festiwalu rozpocznie Paweł Domagała. O 18:15 wystąpi Daria Zawiałow, a o 20:30 pierwszy headliner - Jaden Smith, czyli artysta znany z takich utworów jak „SOHO” czy „PCH”. O 20:30 Main Stage przejmują legendy brytyjskiego electro-popu - Metronomy. Ostatnimi headlinerami sobotniej Main Stage są natomiast bracia z duetu Disclosure.

W międzyczasie na Tent Stage wystąpią Smolasty, Bedoes i Holak. O 21:30 na scenie pojawi się Sokół, a po nim pojawią się NETSKY i KAMP!.

Sobotnią Silesia Stage otworzy zespół Kwiat Jabłoni, później kolejno pojawi się na niej Baranovski, Kero Kero Bonito, Lion Babe, SEVDALIZA oraz Róisín Murphy, a na zakończenie brytyjski raper Rejjie Snow.

Na scenie Circle Stage jako pierwszy o 20:00 wystąpi Kiasmos ze swoim dwugodzinnym DJ- setem, o 22:00 zmienia go Oxia, a następnie na scenie usłyszymy Vaal, projekt Vitalic pres. Dima oraz Virginię. Zabawa na tej scenie potrwa do 6:00 rano w niedzielę.

Club Stage to kolejne miejsce Fest Festivalu, gdzie można śmiało rozwinąć skrzydła na parkiecie. Na niej wystąpią  reprezentanci hip- hopu i trapu: FALCON 1, DNTRT, Rapperoni i Lay DJ. Na scenie Ballantine’s True Music zagrają Seb Skalski, Weikum, Novika & Mr. Lex, Meg & Discox.

 

Fest Festival – bilety  

W sprzedaży nadal dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w ostatniej puli „last call tix” za 289 złotych, zaś bilety jednodniowe za 179 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem za 100 złotych, która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin.   

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik - bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.  


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.