Reklama
placeholder
News

Filip Chajzer zawalczy w MMA? Jego przeciwnikiem mógł być Księżulo

Filip Chajzer zawalczy w MMA? Jego przeciwnikiem mógł być Księżulo

fot. Instagram: @filip_chajzer / @ksiazulo

Reklama
Reklama
placeholder

Filip Chajzer potwierdził, że szykuje się do walki w MMA. Ma też nadzieję, że uda mu się zawalczyć z youtuberem znanym jako Książulo, który niedawno skrytykował jego budkę z kebabem. Twórca odniósł się już do propozycji dziennikarza. 

O Filipie Chajzerze w ostatnim czasie zrobiło się dość głośno. Po odejściu z telewizji dziennikarz postanowił otworzyć własną budkę z kebabem w Warszawie. Choć ten przypadł do gustu wielu osobom, ich zdania nie podzielił m.in. wspomniany youtuber Szymon ''Książulo'' Nyczke. Twórca który zasłynął z tego, że nie boi się wyrażać swojego zdania na temat lokali gastronomicznych oraz dań polecanych przez znane osoby, postanowił skrytykować biznes Chajzera przed milionami widzów. Youtuber miał problem nie tylko z wysoką ceną kebaba. Książulo zarzucił Filipowi Chajzerowi również to, że jego pracownicy traktują niektórych klientów lepiej. "Tajny agent", który złożył zamówienie zaraz po youtuberze, miał otrzymać kebab o większej gramaturze. Poza tym Książulo stwierdził: ''zachwytu nie ma, bo brakuje mi mięsa. Jest to dobre, ale są braki w mięsie''.

Filip Chajzer najpierw skrytykował recenzję youtubera. Podczas Festiwalu Książki w Opolu stwierdził, że jest ona ''tak samo do du**, jak sam jej autor''. Choć Chajzer przeprosił już za swoje słowa i wydawało się, że to już koniec konfliktu, dziennikarz właśnie zaprosził Książula do walki.

Filip Chajzer zapewnia, że jego fundacja nie oszukała matki chorego chłopca. Tak skomentował aferę >>

Filip Chajzer chce zawalczyć w oktagonie z Ksiażulem. Youtuber komentuje 

Filip Chajzer jeszcze niedawno twierdził, że wyjechał z Polski do Hiszpanii i nie ma zamiaru wracać do swojego kraju. Jego plany nieco się jednak zmieniły. Na początku czerwca 2024 roku znany influencer Sergiusz "Nitrozyniak" Górski na jednej ze swoich transmisji na żywo powiedział: 

 Dostaniecie ode mnie leaka za darmo. Filip Chajzer usilnie próbuje znaleźć rywala na nadchodzącą pewną galę freak fightową, więc nie dziwi mnie, że pewnie teraz będzie zaczepiał wszystkie osoby z internetu.

Filip Chajzer potwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet:

Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs Książulo to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił. (...) Bardzo bym się cieszył, gdyby Książulo przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie "od zera" we freak fightach, ale tak naprawdę dla mnie to nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie. Musicie wiedzieć, że stawki są... spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady.

Smolasty i Książulo w duecie! Posłuchajcie utworu Masterszef >>

We wtorek 11 czerwca 2024 Książulo potwierdził na swoim InstaStory, że rzeczywiście dostał ofertę walki od jednej z federacji freakfightowej i dowiedział się, że jego przeciwnikiem miałaby być ''osoba z mediów''. Zapewnił jednak, że do walki nie dojdzie, gdyż nie zamierza przyjąć propozycji. Książula nie przekonało nawet to, że za walkę zaoferowano mu aż 1,5 miliona złotych:

Właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freakfightowej. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5mln. Przeciwnik: osoba z mediów. Jakiś czas temu mówiłem, że nie chce brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło.

 Myślicie, że Księżulo jeszcze zmieni zdanie i zawalczy z Filipem Chajzerem? Dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć taki pojedynek.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama