Reklama
placeholder
News

Filip Gurłacz jako Justin Bieber! Śpiewa 'What Do You Mean?' [WIDEO]

Filip Gurłacz jako Justin Bieber! Śpiewa 'What Do You Mean?' [WIDEO]

Fot. Instagram.com/filipgurlacz_official/YouTube.com/Magazyn Gala

Reklama
Reklama
placeholder

Filip Gurłacz jako Justin Bieber śpiewa przebój „What do You Mean?”! Jak mu poszło? Zobaczcie wideo.

Weronika Kaniewska powtórzy sukces Klaudii El Dursi? [WIEK, INSTAGRAM] >>  

5 września 2020 roku na ekrany telewizorów wrócił 13. sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przypomnijmy, że edycja wystartowała w marcu, jednak z powodu epidemii koronawirusa producenci podjęli decyzję o wstrzymaniu nagrań.

W każdym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy przechodzą metamorfozy i wcielają się w największe gwiazdy muzyki. Najlepsza przemiana zostaje nagrodzona czekiem na 10 tysięcy złotych, a cała kwota trafia na wybrany cel charytatywny.

Filip Gurłacz jako Justin Bieber w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jedną z gwiazd, które rywalizują w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 jest Filip Gurłacz. W poprzednich odcinkach aktor zaprezentował się widzom w rolach Andrzeja Donarskiego (Mr. Zoo), Eminema i Emilii Saneckiej z zespołu Daj To Głośniej. W najbliższym odcinku show zobaczymy go jako Justina Biebera. Już wiadomo, że Filip Gurłacz zaśpiewa singiel „What Do You Mean?”. Fragment jego występu niedawno pojawił się w internecie.

Jak Filipa Gurłacza w roli Justina Biebera ocenią Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk? Dowiemy się 12 września!

Lesbijska para w polskim Top Model. Jak poradziły sobie Agnieszka i Karolina? >> 

Filip Gurłacz – aktor, role, filmy, seriale 

Filip Gurłacz w 2015 roku ukończył Wydział Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Debiutował rolą w filmie Jana Komasy - Miasto 44. 30-latek pojawił się też w ostatniej produkcji Andrzeja Wajdy – Powidoki.

Szerszej publiczności Filip Gurłacz jest znany z ról w serialach M Jak Miłość, Wataha, Zakochani Po Uszy, Pierwsza Miłość, W Rytmie Serca oraz Echo Serca.

W 2016 roku Filip Gurłacz wziął ślub z aktorką Małgorzatą Patryn.

Jak Wam się podoba Filip Gurłacz jako Justin Bieber?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama