News

Filip Gurłacz jako MROZU! JAK NIE MY TO KTO w jego wykonaniu powala

Filip Gurłacz jako MROZU! JAK NIE MY TO KTO w jego wykonaniu powala

Fot. YouTube.com/Magazyn Gala/Mrozu

Filip Gurłacz jako Mrozu! Przebój Jak Nie My To Kto w jego wykonaniu powala. Zobaczcie wideo i sami zobaczcie.

Filip Gurłacz jako Harry Styles! Podobny? [WIDEO] >> 

24 października 2020 roku zobaczymy kolejny, już dziesiąty, odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przypomnijmy, że format wrócił na antenę we wrześniu po tym jak w marcu zawieszono nagrania z powodu epidemii koronawirusa.

Co tydzień uczestnicy wcielają się w największe polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki. Najlepsza metamorfoza zostaje nagrodzona czekiem na 10 tysięcy złotych, a cała kwota trafia na wybrany cel charytatywny. W wielkim finale najlepszy z najlepszych otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, która również trafi na szczytny cel.

W 13 edycji muzycznego show zmagania zawodników ocenia jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

Filip Gurłacz jako Mrozu – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wśród gwiazd, które rywalizują o główną nagrodę w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 jest Filip Gurłacz. 30-latek miał już okazję sprawdzić się w rolach Andrzeja Donarskiego (Mr. Zoo), Eminema, Emilii Saneckiej z zespołu Daj To Głośniej, Justina Biebera, Agnieszki Chylińskiej, Avril Lavigne, Bruno Marsa, Harry’ego Stylesa i Renaty Przemyk.

W najbliższym odcinku aktor wystąpi na scenie jako Łukasz Mróz, czyli Mrozu i wykona jego przebój Jak Nie My To Kto, nagrany wspólnie z Tomsonem w 2014 roku. Do internetu trafiła zapowiedź najnowszego występu Filipa Gurłacza. O tym jak zostanie oceniony, przekonamy się w sobotę. :-) 

Filip Gurłacz jako Justin Bieber! Śpiewa 'What Do You Mean?' [WIDEO] >> 

Filip Gurłacz – informacje, filmografia, żona

Filip Gurłacz w 2015 roku ukończył Wydział Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Debiutował rolą w filmie Jana Komasy - Miasto 44. Pojawił się też w obsadzie ostatniej produkcji Andrzeja Wajdy – Powidoki.

Szerszej publiczności Filip Gurłacz jest znany z ról w serialach M Jak Miłość, Wataha, Zakochani Po Uszy, Pierwsza Miłość, W Rytmie Serca oraz Echo Serca.

W 2016 roku Filip Gurłacz wziął ślub z aktorką Małgorzatą Patryn.

Jest podobny do Mroza?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Work, work, work. @studiozetpl Dzięki za miły początek dnia ;) Pozdro

Post udostępniony przez Filip Gurłacz (@filipgurlacz_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yep. New is comming. #orzełostatnipatrol #orporzel

Post udostępniony przez Filip Gurłacz (@filipgurlacz_official)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.