News

Finalista You Can Dance aresztowany. 'Piotr G. popełnił łącznie 24 przestępstwa'

Finalista You Can Dance aresztowany. 'Piotr G. popełnił łącznie 24 przestępstwa'

fot. youtube.com/JakumbaYCD

Finalista programu You Can Dance został aresztowany. Piotr G. popełnił łącznie 24 przestępstwa – powiedziała szefowa Prokuratury Rejonowej Kielce-Wschód

Program You Can Dance kiedyś cieszył się dużą popularnością. W 2007 roku odbyła się pierwsza edycja tanecznego show, w której wziął udział Piotr G. Niestety, ale ostatnio o chłopaku jest głośno nie ze względu na jego taneczny talent, a na liczne oskarżenia o kradzież i oszustwa.

Małgorzata Rozenek w scenach seksu w nowym filmie Vegi. Jest komentarz Radka Majdana [18+] >>

Finalista You Can Dance aresztowany

O całej informują dziennikarze programu telewizyjnego Interwencja. Już rok temu Piotr G. wyszedł z więzienia po dwuletniej odsiadce za oszustwa. Teraz grozi mu ponowna kara pozbawienia wolności.

Jedną z ofiar Piotra G. jest pan Krzysztof z Zielonej Góry, współwłaściciel wypożyczalni sprzętu, w której mężczyzna wypożyczył rower wart 15 tysięcy złotych. Pojazd nigdy nie został zwrócony.

Pokazał mi potwierdzenie przelewu, które moim zdaniem było sfałszowane. (...) Zapewniał mnie wielokrotnie, że warto mu zaufać, bo jest osobą publiczną i ma za dużo do stracenia – powiedział mężczyzna. 

Inną ofiarą jest kobieta, która wynajęła Piotrowi G. apartament w centrum Wrocławia. 

Wyniósł sobie te rzeczy, które uznał, że są mu potrzebne, czyli odkurzacz, ręczniki, pościel, poszwy. Wszystko, co nowe było na wyposażeniu mieszkania, po prostu zniknęło – powiedziała dziennikarzom programu Interwencja pani Dorota. 

Piotr G. został zatrzymany przez policję w Kielcach. Był w trakcie jazdy wypożyczonym samochodem, który namierzono za pomocą lokalizacji GPS. 

Prokuratowa Rejonowa Kielce-Wschód złożyła akt oskarżenia do Sądu Okręgowego w Kielcach. 

W toku śledztwa ustaliliśmy, że Piotr G. popełnił łącznie 24 przestępstwa przeciwko mieniu na łączną kwotę ponad 700 tys. zł. Mężczyzna posługiwał się podrobionymi potwierdzeniami dokonania przelewów bankowych. Wypożyczał w ten sposób m.in. sprzęt fotograficzny, hulajnogi elektryczne, rower elektryczny, przyczepki rowerowe, klimatyzatory sprężarkowe, sprzęt turystyczny. Wyłudzał usługi hotelowe i sprzęt turystyczny - Beata Zielińska-Janaszek, szefowa Prokuratury Rejonowej Kielce-Wschód.

Instagram: ile zarabiają za post Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek? Kwoty zwalają z nóg >>

Piotr G. został tymczasowo aresztowany i nie przyznał się jednak do zarzucanych przestępstw. Teraz grozi mu kara 15 lat więzienia. 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.