News

Małgorzata Rozenek w scenach seksu w nowym filmie Vegi. Jest komentarz Radka Majdana [18+]

Małgorzata Rozenek w scenach seksu w nowym filmie Vegi. Jest komentarz Radka Majdana [18+]

Fot. YouTube.com/Patryk Vega/Instagram.com/r_majdan

W nowym filmie Patryka Vegi zobaczycie Małgorzatę Rozenek w scenach seksu. Radek Majdan skomentował zwiastun Miłość, Seks & Pandemia. Wideo tylko dla dorosłych!

Małgorzata Rozenek miała grać w 'Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją'! Kogo? >> 

We wrześniu 2020 roku Małgorzata Rozenek-Majdan potwierdziła, że zagra w nowym filmie Patryka Vegi. 42-latka już wtedy zapowiadała, że w produkcji będzie „przeciwieństwem samej siebie”. Żeby dobrze wypaść podczas aktorskiego debiutu, żona Radosława Majdana przechodziła specjalne szkolenie.  

Patryk Vega - Miłość, Seks & Pandemia [ZWIASTUN]

31 grudnia 2020 roku w internecie pojawił się zwiastun reżyserski filmu Miłość, Seks & Pandemia z Małgorzatą Rozenek w jednej z głównych ról. W wideo zobaczycie naprawdę gorące ujęcia z prowadzącą Projekt Lady, czyli filmową Norą. 

(…) Był to też rok wielu nowych wyzwań. Najważniejsze z nich to mój debiut fabularny. Debiut w wieku 42 lat... bo głęboko wierzę w to, że w życiu nigdy, na nic, nie jest za późno. Niech to będzie moje przesłanie dla Was na rok 2021. Praca z @patryk_vega_official to doświadczenie niezwykłe, jeszcze będzie czas na podziękowania, ale już teraz mogę śmiało powiedzieć, że spotkanie Patryka, to na pewno jedno z ważniejszych doświadczeń mojego życia, nie tylko zawodowego. Dziękuje wszystkim aktorkom i aktorom z którymi pracowałam na planie. To od Was czerpałam pełnymi garściami, Wasz warsztat aktorski, zawsze stał przede mną otworem. Tak dużo życzliwości i zrozumienia dla mojej tremy od Was dostałam (…) – napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie pod zwiastunem filmu Patryka Vegi.

Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją - wideorecenzja >> 

Jej post skomentował m.in. Radosław Majdan. Sportowiec zdradził co myśli na temat scen, w których wystąpiła jego żona.

Cieszę się Skarbie, że zrealizowałaś swoje kolejne marzenie, ale jeszcze bardziej się cieszę, że @wojtekksikora zupełnie nie jest w Twoim typie, mimo że super z niego facet. Wiem ile pracy Cię to kosztowało i ile radości Ci to przyniosło, a najbardziej podobałaś mi się w ostatniej scenie.  #ktomawiedziectenwie Tylko jeśli miałbym mieć uwagi do zwiastuna: to za mało się w nim całowałaś – napisał. 

Miłość, Seks & Pandemia – o czym jest film? 

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film (…) – czytamy w opisie zwiastuna nowego filmu Patryka Vegi.

Miłość, Seks & Pandemia –  obsada 

W produkcji Miłość, Seks & Pandemia, oprócz Małgorzaty Rozenek wystąpili Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czarnecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek,  Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog i Daniel Roman.

BrzydUla: nowa metamorfoza Uli powala! Tak wygląda w drugim sezonie >>

Miłość, Seks & Pandemia – kiedy premiera?

Najnowszy film Patryka Vegi ma wejść na ekrany wkrótce. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana. 

Będzie hit? 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.