Reklama
placeholder
News

Flying Tiger otwiera sklep online! Znamy szczegóły

Flying Tiger otwiera sklep online! Znamy szczegóły

Fot. Wikimedia Commons/Tiia Monto

Reklama
Reklama
placeholder

Flying Tiger otwiera sklep online w Polsce! Kiedy ruszy sprzedaż przez internet? Znamy szczegóły.

"Twoja paczka została zatrzymana przez służby celne" - uwaga na takie wiadomości! >> 

Pierwszy sklep sieci Flying Tiger Copenhagen został otwarty w stolicy Danii w 1995 roku. Na początku wszystkie produkty kosztowały 10 koron (około 6 złotych).

W Flying Tiger można kupić dekoracje do domu, zabawki, gadżety na prezenty i imprezę, artykuły papiernicze oraz słodycze.

W 2019 roku sieć miała 952 sklepy, z czego 890 znajdowało się w Europie. W Polsce pierwszy sklep Flying Tiger został otwarty w 2011 roku w Warszawie. Obecnie sieć liczy w naszym kraju 45 placówek handlowych.

W styczniu 2020 roku duński oddział  Flying Tiger uruchomił pierwszy sklep online. Teraz mówi się o sprzedaży internetowej w Polsce.

Flying Tiger – polski sklep online

Jak donosi money.pl, marka Flying Tiger jest w trakcie uruchamiania polskiego sklepu internetowego. Zakupy online mają być możliwe jeszcze w drugim kwartale 2021 roku.

W serwisie czytamy, że Igor Kostenyuk, country manager firmy w Polsce, zapowiedział nie tylko rozpoczęcie działalności sklepu internetowego, lecz także otwarcie kolejnych miejsc sprzedaży stacjonarnej. Ma być ich łącznie 80-100.

Ikea z programem 'Zakupy na żywo'. O co chodzi? >>

Zamówienia internetowe mają być realizowane przez Flying Tiger z Danii, a to oznacza, że klienci raczej nie mogą liczyć na ekspresową wysyłkę. Na początku dla polskich klientów ma być dostępna tylko część asortymentu. Dostępność produktów ma być poszerzana w przyszłości.

Robicie zakupy w Tigerze?

 

Czekaliście?

Opublikowany przez Buzz Niedziela, 18 kwietnia 2021
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama