News

Foreo i Black Friday: pechowa wyprzedaż dla kultowej szczoteczki

Foreo i Black Friday: pechowa wyprzedaż dla kultowej szczoteczki

Fot. Instagram.com/foreo_pl

Pechowa wyprzedaż kultowej szczoteczki w Black Friday. Firma odnotowała ogromne straty. 

Shawn Mendes upadł do stóp swoim fanom. Dosłownie! ;-) WIDEO >> 

Black Friday to dzień największych wyprzedaży w roku. To superokazja, żeby kupić sobie coś na co czaimy się od dawna w dużo niższej cenie. W tym roku Czarny Piątek obchodziliśmy 29 listopada. Niektóre marki decydowały się nawet na organizację Black Week i promocje, sięgające nawet 80%, organizują przez cały tydzień.

Jedną z marek, która wzięła udział w Black Friday było Foreo. Szwedzka firma produkująca urządzenia oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy pierwotnie miała obniżyć ceny swojego asortymentu o 40%. Z powodu błędu na stronie internetowej jeden z najdroższych produktów marki – szczoteczka UFO (1199 złotych) – przez 2 godziny kosztowała… 46 złotych!

Jak podają źródła najbardziej na pechowej promocji Foreo skorzystały mieszkanki USA i Polki. Tylko w naszym kraju kupiono 9,7 tysięcy sztuk urządzenia UFO w obniżonej o 96% cenie. W czasie Black Friday firma miała odnotować ponad 20 tysięcy transakcji. W sumie sprzedano 38 tysięcy sztuk urządzenia, a w szczytowym momencie promocji miało sprzedać się 20 szczoteczek na sekundę.

Niedziele handlowe – grudzień 2019. Kiedy będą otwarte sklepy? >> 

Mówi się, że po czarnopiątkowej promocji firma Foreo odnotowała straty rzędu 10 milionów dolarów. Mimo wszystko marka zrealizuje wszystkie zamówienia złożone w trakcie nieprzewidzianej obniżki.

Zyskaliśmy prawie 40 000 nowych klientów na całym świecie, co jest pozytywną myślą, szczególnie w kontekście przedświątecznej atmosfery. Będziemy zatem honorować wszystkie zamówienia i postaramy się, aby wszystkie zakupu zostały zrealizowane w obiecanym przez nas terminie – powiedział twórca Foreo Filip Sedic.

Co ciekawe promocja na produkty Foreo, chociaż nie tak dobra, nadal trwa. ;-) Wszystkie szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie producenta. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LUNAmini3 to bardziej miękkie wypustki, lżejszy i nowszy design Waszej ukochanej #LUNAmini2! Okazję do poznania naszej nowej szczoteczki miała już @odcienienude która na swoim blogu tak podsumowała LUNĘ mini 3: "Gdy pierwszy raz dotknęłam FOREO LUNA mini 3 to znowu poczułam, że jest jeszcze delikatniejsza dla mojej skóry! Pierwsze użycie na twarzy to była znowu ta sama gładkość jak przy pierwszym użyciu szczoteczki wiele lat temu - jak pupa niemowlaka." Premiera LUNY mini 3 już niedługo, szukajcie jej na foreo.com, w perfumeriach @sephorapolska oraz na sephora.pl #nowość #recenzja #test #szczoteczkadotwarzy #pielęgnacja #buzia #premiera #LUNAmini3

Post udostępniony przez FOREO Polska (@foreo_pl)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj