News

Friz i Ekipa – Twoje 5 minut to program dla przyszłych influencerów. Do wygrania kontrakt

Friz i Ekipa – Twoje 5 minut to program dla przyszłych influencerów. Do wygrania kontrakt

fot. YouTube.com/GENZIE

Jakiś czas temu na YouTube pojawił się pierwszy odcinek programu Twoje 5 minut, w którym poszukiwani są nowi influencerzy. Najlepszych wyłoni m.in. Karol „Friz” Wiśniewski.

Wersow zatrudniła się w pizzerii. Jak sobie poradziła? >>

Friz – Twoje 5 minut

Premierowy odcinek pierwszego talent-show Ekipy pojawił się na kanale Friza 24 września 2021 roku. Kolene odcinki można oglądać na nowym kanale GENZIE.

Pierwsze trzy epizody są na podium karty Na Czasie. GENZIE subskrybuje 346 tysięcy osób. Odcinki będą pojawiać się we wtorki, czwartki oraz niedziele. Łącznie widzowie maja zobaczyć ich 10. 

W pierwszej edycji Twoje 5 minut wzięło udział trzynastu uczestników, którzy w czasie rywalizacji mieli za zadanie podejmować różne wyzwania związane z pracą influencerów i pokazać się z jak najlepszej strony. Po pierwszym etapie w show zostało 8 osób.

Napoje Ekipy w ogniu krytyki. 'Liczy się tylko kasa' >>

Co jest do wygrania w Twoje 5 minut? Nagrodą dla dwóch szczęśliwców ma być wieloletni kontrakt oraz udział w projekcie GENZIE.

W jury programu Ekipy Friza są Karol Wiśniewski, Wujek Łuki, gościnnie pojawili się Wersow, Rezi czy Natsu.

Oglądacie Twoje 5 minut?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.