News

Friz kupił pierwszy własny dom. Kosztował 7 milionów [WIDEO]

Friz kupił pierwszy własny dom. Kosztował 7 milionów [WIDEO]

fot. Instagram.com/frizoluszek

Friz kupił własny dom za siedem milionów złotych! Karol Wiśniewski pokazał jak wygląda luksusowa willa.

Marcysia z Ekipy Friza zoperowała nos w tureckiej klinice >> 

Friz – nowy dom

Kilka miesięcy temu 25-letni youtuber pochwalił się, że zainwestował w dom, a teraz oprowadził widzów po wartej fortunę nieruchomości. Narzeczony Wersow zdradził, że remont trwał tylko około pół roku.

W ekskluzywnej rezydencji zamieszkają uczestnicy projektu Genzie. Willa została wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania, w każdym pomieszczeniu jest nagłośnienie, dodatkowo influencerzy będą mieli do swojej dyspozycji m.in. ogromny ogród z jacuzzi, basen oraz saunę.

Jak czytamy na portalu Pudelek.pl, pierwszy własny dom Friza jest położony 20 minut jazdy od centrum Krakowa. W swoim filmiku Karol Wiśniewski mówił, że sam chciałby mieszkać w takim miejscu. Pokazał też reakcję pozostałych członków Ekipy na posiadłość.

Nie wierzę w to do teraz, że mam dom i to własny. (…) Dziękuję wszystkim, mega jestem wdzięczny – powiedział Friz na koniec.

Twoje 5 minut – oni wygrali program Friza i podpisali kontrakt! >>

Jakiś czas temu Friz opublikował post na Twitterze, w którym napisał, że po zakończeniu projektu dom trafi do jego rodziców.

Jak Wam się podoba willa Friza?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.