Reklama
placeholder
News

Friz oddał dom fanowi! Wygrał go w… papier, kamień, nożyce

Friz oddał dom fanowi! Wygrał go w… papier, kamień, nożyce

fot youtube.com/Karol Friz Wiśniewski

Reklama
Reklama
placeholder

Friz oddał dom fanowi, który wygrał z nim w papier, kamień i nożyce. Nietypową rywalizację możemy zobaczyć w najnowszym filmiku youtubera.

Karol Wiśniewski często organizuje konkursy dla swoich fanów i przyjaciół. Byliśmy już świadkami różnych zakładów wśród członków Ekipy, w których youtuber rozdał kilka tysięcy złotych. Friz nie zapomina także o swoich widzach, którzy również mogą uczestniczyć w różnych zabawach. Jednak tym razem influencer zaskoczył nie tylko formą rywalizacji, ale i nagrodą.

Friz nauczy Cię jak zostać nr. 1 na YouTube! Poprowadzi kurs >>

Friz oddał dom fanowi

Osoby, które zrobiły zakupy w sklepie Friza, miały szansę wziąć w jego specjalnym konkursie. Na kanale youtubera pojawił się materiał, który pokazywał finał akcji.

W filmie pod tytułem Zwycięzca w papier, kamień i nożyce wygrywa dom widzimy, że fani, którzy wygrali konkurs, zostali zaproszeni do spędzenia kilku godzin z Ekipą. W trakcie dnia wykonywali różne zadania. Były to m.in. gry w beerponga czy kalambury. Wszystkie konkurencje są pokazane w osobnym materiale.

Jednak zabawę, którą zapowiada tytuł filmiku, możemy zobaczyć pod koniec materiału (oglądajcie od 13-tej minuty i 58 sekund). Główną atrakcją była walka o dom w papier, kamień i nożyce.

My wielokrotnie graliśmy w papier, kamień i nożyce. Decydowało to o naprawdę dużej części naszego życia. Chcielibyśmy, żeby zdecydowało to też o waszej – wytłumaczył Friz.

Dwóch fanów rozegrało ze sobą jedną rundę gry. Widz, który przegrał grę w papier, kamień i nożyce nie odszedł z pustymi rękami, bo Friz w ramach nagrody pocieszenia przyznał mu 10 tysięcy złotych w gotówce. Wygrany może zaś cieszyć się... nowym domem!

Cały materiał możecie zobaczyć poniżej.

Friz i Wersow zrobili sobie przerwę w związku. "Straciłam Karola" >>

Podobają Wam się konkursy organizowane przez Friza?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama