Reklama
placeholder
News

Friz i Wersow zrobili sobie przerwę w związku. "Straciłam Karola"

Friz i Wersow zrobili sobie przerwę w związku. "Straciłam Karola"

Fot. Instagram.com/wersow

Reklama
Reklama
placeholder

Friz i Wersow zrobili sobie przerwę w związku. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa opowiedzieli o zerwaniu.

Friz nauczy Cię jak zostać nr. 1 na YouTube! Poprowadzi kurs >> 

Wersow i Friz są razem od 2018 roku i tworzą jedną z najpopularniejszych par w internecie.

Niedawno w Karol i Weronika opowiedzieli o czymś, czego nikt się nie spodziewał. Youtuberzy jakiś czas temu zerwali ze sobą! 

Friz i Wersow rozstali się

Jednym z tematów, o których nikt nie wie było nasze zerwanie z Werą, które było w Stanach. (…) – powiedział Karol Wiśniewski w nowym filmie, zapowiadając to, co znajdzie się w jego kursie Jak Zostać Nr. 1 na YouTube.

(…) Na całości się popłakałem kilka razy. Było mega dużo momentów, które mnie wzruszyły, i o których opowiadałem. Prawdziwa historia Ekipy – dodał.

W nowym filmie Friza zobaczycie też fragment wypowiedzi Wersow, która mówi o tym co działo się w Ekipie jeszcze kilka miesięcy temu.

Byliśmy w Stanach 3 miesiące. Ja przez 1,5 miesiąca codziennie płakałam. Ale nie tak, że teraz się nad sobą użalam, chociaż może pewnie tak to odbierzecie. Ja płakałam praktycznie codziennie. Nie dość, że byłam daleko od rodziny, a ja jestem bardzo związana z moją rodziną, (…) i byłam zamknięta z Ekipą, ale wtedy Ekipa nie była mi już tak bliska, bo już straciłam Karola – powiedziała 24-latka. Usłyszycie to około 9:55 minuty filmu. Wideo znajdziecie niżej. 

Friz oświadczy się Wersow?! "Mam zamiar się zaręczyć" >> 

Wygląda na to, że Friz i Wersow na dobre zażegnali kryzys w związku. Na ich profilach pojawiają się m.in. romantyczne zdjęcia. Jakiś czas temu influencerka nawet obkleiła samochód zdjęciem swojego chłopaka.

Trzymacie kciuki za tę parę?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama