News

Friz przefarbował… psa na różowo. Teraz tego żałuje

Friz przefarbował… psa na różowo. Teraz tego żałuje

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Friz przefarbował… psa na różowo. Teraz tego żałuje. Youtuber zaapelował do widzów w swoim filmie. 

Andziaks i Luka urządzają nowe mieszkanie! Pokazali ogromny salon >>  

Pod koniec czerwca 2020 roku Friz i Wersow pokazali widzom swojego nowego pieska. Biały pomeranian otrzymał imię Chmurka. Zwierzak ma konto na Instagramie – @chmurkaekipy.

Friz przefarbował Chmurkę – wideo

10 października 2020 roku Friz wrzucił na YouTube nowy vlog. Pod koniec filmu Karol Wiśniewski przyznał się widzom do tego, że jakiś czas temu zmienił kolor sierści swojego psa na różowy bezpieczną, nietoksyczną farbą. Dopiero po fakcie zrozumiał, że nie był to najlepszy pomysł.

Friz pokazał w wideo fragmenty z procesu farbowania zwierzaka i reakcję Wersow na zmianę. Jego dziewczyna nie była nią zachwycona... 

Ja w tamtym momencie jeszcze nie wiedziałem, że to jest coś złego. I dopiero mi to uświadomili ludzie (…). Piesek nie powie mi, że nie chce być przefarbowany. Poza tym to jest istota żywa, to nie jest zabawka, a robiąc to właśnie tak potraktowałem Chmurkę. Mi jest strasznie przykro z tego powodu, serio. Wstydzę się tego – mówił 24-latek.

Friz wyjaśnił dlaczego mimo wszystko pokazał nagrania z farbowania pomeraniana.

(…) Uznałem, że (…) trzeba wziąć to na klatę, bo jeśli tego nie zrobię, i wtedy nie stracę na tym wizerunkowo, to na pewno straci na tym Chmurka, bo będziemy musieli ją ukrywać, a nie chcę tego robić po prostu. (…) To nie ona coś złego zrobiła – dodał.

Wersow i Friz pokazali nowego pieska. Fani alarmują, że pochodzi z pseudohodowli >> 

Chodzi o to, że niepotrzebnie narażasz tego pieska, czy jakiegoś innego zwierzaka, na stres. Plus, tak jak mówiłem, (…) to jest zwierzę, ono nie powie Ci, że nie chce być przefarbowane. Ono dalej jest żyjącym stworzeniem. I o ile na przykład Chmurka, wydaje mi się, że nie przeżyła tego całego „zabiegu” w jakiś zły sposób (…), o tyle tu bardziej chodzi o sam fakt, że to zrobiłem i wykorzystałem ją do swoich rzeczy. Nie powinno się tak robić. Nie róbcie tak (…). Nie róbcie tego błędu, ja go zrobiłem i to wystarczy – podkreślił założyciel EKIPY. 

Karol Wiśniewski powiedział, że Chmurka była u groomera i pokazał jak w tej chwili wygląda. Na koniec jeszcze raz przeprosił widzów i swojego psa.

Filmik Friza znajdziecie niżej. Youtuber opowiada o przefarbowaniu Chmurki od około 9:50 minuty.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie zadzieraj z nami koleś 😡

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chmura to dzikus

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z młodą

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poznajcie Chmurkę ☁️

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyle miłości! 🤍☁️

Post udostępniony przez WERONIKA SOWA (@wersow)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.