Reklama
placeholder
News

Friz zapłacił Sarusi55 od Stegny. Tiktokerka dziękuje: 'Górą Friz'

Friz zapłacił Sarusi55 od Stegny. Tiktokerka dziękuje: 'Górą Friz'

fot. Instagram.com/frizoluszek.tiktok.com/sarusia55

Reklama
Reklama
placeholder

Friz zapłacił Sarusi55, która zasłynęła pozdrowieniami ze Stegny. Pani Iwona, która przedstawia się też jako Gosia Dziedzic, podziękowała Karolowi Wiśniewskiemu. Zwróciła się też do Tribbsa.

Friz i Przemek.pro – Vanilla (Stegna) już jest. 'Będzie hitem lata' >> 

Przypomnijmy, że Sarusia55 nagrała pozdrowienia ze Stegny i rozsławiła ją na całą Polskę. Viralowy tiktok posłużył za inspirację dla Tribbsa i Friza. Tiktokerka wezwała twórców do uznania jej praw autorskich, a jakiś czas później wycofała się z żądań kierowanych do Friza i przeprosiła go w jednym z filmików. Youtuber zareagował na wideo i zapowiadał, że chce pomóc Gosi Dziedzic.

Tiktokerka 'od Stegny' już nie chce pieniędzy. 'Bardzo przepraszam pana Friza' >> 

Friz zapłacił tiktokerce 'od Stegny'. Podziękowała na TikToku

Friz pokazał na Twitterze potwierdzenie przelewu dla Pani Małgorzaty. Na jej konto trafiło 5 tysięcy złotych.

Pani Gosiu, dziękujemy za bycie naszą inspiracją! Pozdrawiamy, Friz i PrzemekPro! – można przeczytać w uwagach do przelewu.

Należało się – napisał Friz na swoim profilu.

W ciągu 3 dni od premiery singiel Vanilla (Stegna) Friza i Przemka.pro zebrał prawie 3 miliony wyświetleń i został numerem 1 na karcie Na Czasie.

Piosenka o Stegnie – pani Iwona chce pieniędzy od Friza i Tribbsa >> 

Sarusia55 nagrała pozdrowienia dla Friza i w swoim stylu mu podziękowała:

Cześć! Bardzo chciałam podziękować panu Frizowi za pomoc. Bardzo ci dziękuję, Friz. Trzymaj się, zdrowia, dziękuję ci bardzo za pomoc. Bardzo ci dziękuję, jestem ci bardzo wdzięczna, Friz. Górą Friz, zdrowia, Friz! Dzięki.

Wcześniej pani Gosia nagrała pilną wiadomość do Tribbsa, który przerobił jej piosenkę o Stegnie. Zapowiadał, że jeśli za zgodą autorki wyda swoją wersję Stegny, przekaże jej cały dochód.

Sarusia55 ma wiadomość dla Tribbsa. Chce promowania piosenki o Stegnie

Szanowny panie Tribbs, bardzo jestem szczęśliwa, że zrobił pan muzykę do mojej piosenki o Stegnie. (…) Chętnie wyrażam zgodę na promowanie mojej piosenki. Jak pan chce, to pan promuj moją piosenkę. Zgadzam się na promowanie mojej piosenki z uznaniem moich praw autorskich. Proszę promować moją piosenkę jak pan chce. Zgadzam się na to, o co pan prosił, może pan promować piosenkę. (…) Całuski dla Tribbsa! Panie Tribbs, może pan publikować moją piosenkę. (…) Żeby ona była sławna – powiedziała Sarusia55 na TikToku.

Czekacie na ten remiks?

 

 

@sarusia55

Pozdrowienia dla Friza

♬ dźwięk oryginalny - Iwona Małgosia Wojci

 

@sarusia55

PilnawiadomoscdoTripsa

♬ dźwięk oryginalny - Iwona Małgosia Wojci

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama