News

Piosenka o Stegnie – pani Iwona chce pieniędzy od Friza i Tribbsa

Piosenka o Stegnie – pani Iwona chce pieniędzy od Friza i Tribbsa

fot. Instagram.com/frizoluszek/TikTok.com/sarusia55/Instagram.com/tribbs_music

Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego – to pozdrowienia z wakacji, które stały się hitem. Sarusia55, która wrzuciła viralowe wideo na TikToka, zwróciła się do Friza i Tribbsa o uznanie praw autorskich.

Ekipa Friza się skończyła? Karol Wiśniewski wydał oświadczenie >> 

Pani Iwona Małgosia wrzuciła filmik z plaży w Stegnie i została gwiazdą sieci. Internauci tworzą własne wersje pozdrowień i przerabiają ten od Sarusi55. Hashtag #Stegna ma miliony wyświetleń.

Pani Iwona poszła za ciosem i jakiś czas temu dodała na TikTok piosenkę o Stegnie swojego autorstwa. Kawałek tiktokerki zremiksował Tribbs, singiel z motywem Stegny nagrali też Friz i Przemek Pro. Premiera jest zapowiadana na sierpień 2022 roku. 

Autorka filmu o plaży w Stegnie wzywa Friza i Tribbsa do zapłaty

Zrobiło się głośno o tym, że tiktokerka „od plaży w Stegnie” chce, żeby Friz i Tribbs podzielili się z nią zyskami z utworów, bo jak twierdzi, ma do nich prawo.

Tribbs – kim jest artysta, który bierze na tapet polskie klasyki? >> 

Chciałabym mieć korzyści z tej piosenki, jeśli można. Na konto w Paypal, które mam. Będę bardzo wdzięczna. Zapraszam panów Friza i Tribbsa o to, żeby uznali moje prawa autorskie, bardzo proszę, ponieważ są to moje prawa autorskie – mówi kobieta w wideo, które krąży w internecie. 

Myślicie, że Friz i Tribbs zapłacą?

[AKTUALIZACJA, 2.08.09.55]

Tribbs zapowiedział, że jeśli za zgodą autorki wyda remiks Stegny, to przekaże cały zarobek Iwonie Gosi Wojciechowskiej, która przedstawia się też jako Gosia Dziedzic.

Na jeden z wpisów na Twitterze, dotyczący żądań Sarusi55, zareagował Friz. Z jego komentarza wynika, że chciałby porozmawiać z tiktokerką.

Halo, jak skontaktować się z panią Gosią? – napisał.

 

 

@0lemonka0 part. 2 😳 #jestemnaplażywstegnie #dlaciebie @tojafriz @tribbs_music @sarusia55 ♬ dźwięk oryginalny - Iwona Małgosia Wojci

 

@sarusia55

PIOSENKA O STEGNIE

♬ dźwięk oryginalny - Iwona Małgosia Wojci

 

 

 

 

@sarusia55

wakacje stegna2022

♬ dźwięk oryginalny - Iwona Małgosia Wojci

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.