Reklama
placeholder
News

Friz dostał wymarzony prezent na urodziny. Pojawiły się łzy szczęścia

Friz dostał wymarzony prezent na urodziny. Pojawiły się łzy szczęścia

fot. youtube: fragment materiału EKIPA

Reklama
Reklama
placeholder

Friz dostał Teslę na urodziny! Za jego wymarzony prezent odpowiadają członkowie Ekipy.

Choć Friz ma dopiero 28 lat, jest obecnie jednym z najlepiej zarabiającyh i zarazem najpopularniejszych polskich youtuberów. Influencer cieszy się szczególną popularnością w sieci od 2018 roku. To właśnie wtedy Friz wystartował ze swoim autorskim projektem Ekipa z udziałem polskich influencerów. Ekipa wspólnie stworzyła nie tylko filmy, ale też własne gadżety, piosenki, płytę oraz lody. Friz jest też prezesem Ekipa Management oraz głównym akcjonariuszem spółki EKIPA Holding, która zajmuje się sprzedażą odzieży oraz akcesoriów. Influencer jakiś czas temu poinformował, że jego widzowie w przyszłości będą mogli spodziewać się  nowych projektów związanych z Ekipą, które będą realizowane w nowej siedzibie. Mimo że część z jej członków zrezygnowała z nagrywania z Frizem w 2022 roku, influencer niedawno przekonał się, że wciąż może liczyć na swoich przyjaciół. 

Ekipa będzie mieć własną siedzibę! Friz pochwalił się działką, w planach m.in. 6 studiów filmowych >>

Friz dostał Teslę na urodziny od Ekipy 

Z okazji 28. urodzin Friza na kanale Ekipy pojawił się nowy film pod tytułem KUPILIŚMY MU WYMARZONY PREZENT!. Influencer niedawno zorganizował dla swoich przyjaciół przyjęcie urodzinowe w Dubaju, za co ci najwyraźniej postanowili mu się odwdzięczyć. Na początku filmu można zobaczyć, jak partnerka Friza, Wersow, Wujek Luki i Fusialka wybierają się po jego wymarzony prezent, czyli wartą ponad 200 tysięcy złotych Teslę.

Friz nietypowo świętował 28. urodziny. Goście 'walczyli' o udział w imprezie >>

Wersow była pewna, że Friz nie spodziewa się takiego prezentu:

On się tak ucieszy! On się w ogóle nie spodziewa. (...) Totalnie nic nie podejrzewa. Jeszcze ostatnio powiedział tak: Wydaje mi się, że to na pewno te gogle, bo one są mega drogie, to może się wszyscy złożyli i mi je kupili. (...)  Jak my mu kupujemy auto za ponad 200 tysięcy, to w ogóle myślę, że jemu to rozwali głowę.

Kiedy Friz w końcu zobaczył prezent od Ekipy, nie był w stanie powstrzymać łez i rzeczywiście był w wielkim szoku:

Nie, nie (...) O kurde, ja pie*dziele. (...) Nie wiem, co powiedzieć w ogóle. Dziękuję bardzo!

Reakcję Friza na jego wymarzoną Teslę możecie zobaczyć w filmie poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama