Reklama
placeholder
News

Ekipa będzie mieć własną siedzibę! Friz pochwalił się działką, w planach m.in. 6 studiów filmowych

Ekipa będzie mieć własną siedzibę! Friz pochwalił się działką, w planach m.in. 6 studiów filmowych

fot. Instagram: @frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Ekipa za jakiś czas doczeka się własnej siedziby. Friz, czyli założyciel projektu, właśnie poinformował o wygraniu przetargu. 

Friz, a właściwie Karol Wiśniewski, od 2018 roku cieszy się szczególną popularnością w mediach społecznościowych. To właśnie wtedy w sieci zadebiutował jego autorski projekt Ekipa z udziałem polskich influencerów. Poza występowaniem w filmikach, na których biorą udział w wyzwaniach, członkowie Ekipy w 2021 roku wydali swoją własną płytę pod tytułem Sezon 3. Znalazł się na niej między innymi singiel 3KIPA, którego teledysk ma obecnie ponad 116 milionów wyświetleń. Poza projektem Ekipa Friz ma na swoim koncie wiele innych sukcesów. Youtuber wymyślił między innymi cieszący się znaczną popularnością projekt GENZIE z udziałem początkujących influencerów. Jest też prezesem Ekipa Management oraz głównym akcjonariuszem spółki EKIPA Holding, która zajmuje się sprzedażą odzieży oraz akcesoriów. 

Choć w 2022 roku część Ekipy zrezygnowała ze wspólnego nagrywania, widzowie w przyszłości będą mogli spodziewać się  nowych projektów. Ekipa wkrótce doczeka się własnej siedziby, na terenie której mają powstawać jeszcze bardziej kreatywne materiały. 

Ekipa zrobi własny festiwal?! 'To marzenie Karola' >>

Ekipa doczeka się własnej siedziby. Friz zdradził szczegóły

W środę 31 stycznia 2024 roku Friz poinformował swoich obserwatorów o kolejnym sukcesie. Influencer ogłosił na swoim InstaStory rozpoczęcie wielomilowego projektu, którym będzie siedziba należąca do Ekipy. EKIPA Management, czyli spółka należąca do EKIPA Holding, wygrała przetarg na zakup nieruchomości gruntowej w gminie Zabierzów niedaleko Krakowa. Za działkę o powierzchni 2,8 hektara Friz zapłaci łącznie 6,02 milionów złotych netto. Na swoim InstaStory influencer nie ukrywał, że do zakupu działki przygotowywał się przez kilka tygodni:

Ostatnio trochę tutaj mnie nie było właśnie dlatego, że mnóstwo ustaleń, problemów, sprawdzania działki pod różnym kątem i umów itp w związku z tą działką było i totalnie mnie to wyjęło z życia w ostatnich tygodniach. 

Po wygraniu przetargu Friz wydał następujące oświadczenie, w którym poinformował, że zbuduje na niej siedzibę, która będzie miejscem do rozwijania nowych projektów Ekipy. Na terenie działki ma znaleźć się między innymi 6 studiów filmowych:

Decyzja o budowie nowej siedziby to dla nas krok w stronę niezależności i pełnego skoncentrowania na rozwijaniu projektów Ekipy. Planowane 6 studiów filmowych będzie miejscem spotkania kreatywności z najnowocześniejszymi technologiami, co przyczyni się do podniesienia poziomu nagrań i atrakcyjności oferty spółki, a tym samym stworzy przestrzeń do jeszcze większych i jeszcze bardziej innowacyjnych projektów. 

Friz i Tede w zapowiedzi nowego singla Sobla. Co razem wymyślą? >>

Szczegóły na temat siedziby przekazał również prezes Ekipa Holding, Łukasz Wojtyca (znany jako Wujek Łuki):

Firma zapewnia, że posiadanie wspólnej siedziby ułatwi komunikację między zespołami i wpłynie znacząco na rozwój wszystkich spółek zależnych. Do nowej siedziby przeniosą się wszystkie spółki EKIPY Holding, które teraz znajdują się w kilku różnych lokalizacjach. Od lat nasza firma intensywnie się rozwija i zatrudnia coraz więcej osób. Powoli nie mieścimy się w dotychczasowych miejscach.

Friz przekazał na swoim InstaStory, że o kolejnych etapach projektu poinformuje niebawem. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama