News

Wersow o dzieciach z Frizem: "Nie chcę tego odkładać jakoś bardzo"

Wersow o dzieciach z Frizem: "Nie chcę tego odkładać jakoś bardzo"

Fot. Instagram.com/wersow

Wersow i Friz będą mieli dzieci? Niedawno Weronika Sowa szczerze odpowiedziała na pytanie czy planują potomstwo. 

Wersow powiększyła biust. Nagrała film o operacji >>  

Dziewczyna Karola Wiśniewskiego wiele razy wspominała o tym, że jest bardzo rodzinna i w przyszłości chciałaby zostać mamą. Jakiś czas temu 25-latka nagrała wideo, w którym poruszyła temat powiększenia rodziny. 

Friz i Wersow planują dzieci? 

Wersow opublikowała kontynuację serii „Czy to prawda, że…?”, w której neguje lub potwierdza plotki na swój temat. W filmiku padło m.in. pytanie o dzieci z Frizem.

W najbliższej przyszłości Weronika Sowa i Karol Wiśniewski nie zamierzają zostać rodzicami. Wersow chce skupić się na rozwijaniu kariery.

Jak jeszcze 2 lata temu myślałam, że już to jest ten czas kiedy będziemy mieć dzieci, to teraz troszeczkę tę decyzję odkładam, ponieważ myślę, że to jest najwyższy czas, żeby realizować się zarówno właśnie razem z Ekipą, jak i troszeczkę biznesowo, a czas na dzieci jeszcze przyjdzie. Ale nie chcę tego odkładać jakoś bardzo, bo wiecie, że ja jestem bardzo rodzinną osobą, ale myślę, że to na pewno nie jest jeszcze czas, przez najbliższy rok czy 2 lata, właśnie na dzieci – usłyszycie około 13:20 minuty filmu.

Lody Ekipy możesz zrobić sam! Przepis jest prosty >> 

Zaskoczyła Was odpowiedź Wersow?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.