News

Wersow powiększyła biust. Nagrała film o operacji

Wersow powiększyła biust. Nagrała film o operacji

Fot. YouTube.com/WERSOW

Wersow powiększyła biust. Weronika Sowa nagrała film o swojej pierwszej operacji i pokazała reakcję bliskich na to, że zdecydowała się na zabieg.

Ekipa – kim są członkowie i co o nich wiemy? >> 

Wersow – operacja piersi

Dziewczyna Friza w przeszłości podkreślała, że nie planuje operacji plastycznej i nie przeszła takiego zabiegu. Jakiś czas temu zdecydowała się jednak na powiększenie piersi. W filmie, który niedawno pojawił się na jej kanale powiedziała, że myślała o tym już wiele lat temu, ale bała się m.in. reakcji otoczenia.

Ten film świadomie zrobiłam +18, dlatego że uważam, że są to poważne tematy, które tak naprawdę nie powinny dotyczyć osób niepełnoletnich. Uważam, że osoba, która mogłaby w jakikolwiek sposób zdecydować się na taki zabieg, powinna przemyśleć sobie to kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt razy i powinna to być osoba pełnoletnia – wyjaśniła Wersow na początku wideo.

W MOJA PIERWSZA OPERACJA 25-latka opisała jak wyglądały jej przygotowania do operacji piersi, zrelacjonowała pobyt w szpitalu i to jak czuła się już kilkadziesiąt godzin po zabiegu. Zdradziła też dlaczego nie mówiła wcześniej o tym, że powiększy biust.

Chciałam bardzo spokojnie to przeżyć i dopiero po fakcie wszystkim Wam o tym opowiedzieć, ponieważ nie chciałam się stresować. (…) Nie chciałam się wystawiać na opinię publiczną, chciałam to zostawić dla siebie – powiedziała.

Ekipa – ZYGZAK to nowy singiel. Znowu są numerem 1! >>

To, że wszyscy mówią, że to boli, to jest racja. To, że niektórzy mówią, że już na drugi dzień po operacji jest cudownie i tak dalej, nie wierzę w to, szczerze mówiąc, bo nie da się funkcjonować na drugi dzień po operacji i nie wierzę w to, że ktoś wyszedłby ze szpitala z uśmiechem na ustach, że jest cudownie, że go nic nie boli, przeszedł to bardzo łagodnie. (…) Jeżeli tak było, to super, szacun, zazdroszczę, ja tak tego nie przeżyłam. Jedynej rzeczy, której nie przewidziałam to to, że nie będę w stanie mówić. To było coś dziwnego, to zdarzyło się w moim przypadku – dodała youtuberka w dalszej części wideo.

Weronika Sowa poprosiła widzów o zrozumienie i uszanowanie jej decyzji.

W komentarzach pod filmem, większość fanów wspiera Wersow.

Git Weronika, spełniaj się, rób co uważasz, a innymi się nie przejmuj.

Jak Ci się to podoba, to dlaczego nie, Twoje ciało, Twoje wybory. (…)

Fajnie, że odważyłaś się o tym nam powiedzieć, za to szacun – czytamy.

Film o operacji Wersow znajdziecie niżej. Przypominamy, że zawiera on ograniczenie wiekowe. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.