News

Friz i Wersow na luksusowych wakacjach. Apartament za 9 tysięcy, widok na morze

Friz i Wersow na luksusowych wakacjach. Apartament za 9 tysięcy, widok na morze

fot. Instagram.com/frizoluszek

Friz i Wersow wybrali się na luksusowe wakacje. Chętnie dzielą się relacjami z wyjazdu na Instagramie. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa zatrzymali się w apartamencie, w którym jedna noc ma kosztować 9 tysięcy złotych.

Ekipa – koncert już dostępny w internecie! [WIDEO] >>

Friz i Wersow z Ekipy postanowili uczcić 3. rocznicę związku romantycznym urlopem. Para wybrała się do Grecji. Z relacji wynika, że  najpierw zatrzymali się na Santorini, a później zwiedzili wyspę Ios.

Zakochani odpoczywają w prywatnym apartamencie, który znajduje się w malowniczo położonym hotelu. Karol i Weronika mają do swojej dyspozycji m.in. basen, który wychodzi prosto na morze i ogromny taras z huśtawkami. Posiłki są dostarczane przez obsługę do pokoju influencerów.

Właśnie tego potrzebowaliśmy. (…) To jest chyba najpiękniejszy hotel w jakim byłam, pod względem relaksu. Można się tutaj totalnie wychillować. Jest cisza i spokój – mówiła Wersow na InstaStory.

Friz: była dziewczyna wspomina związek z youtuberem: 'Zaczęłam się czuć jak maszynka do zarobku' >> 

 Zobaczcie zdjęcia z wakacji Wersow i Friza!

 

 

 

 

 

img-fluid

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.