News

Friz: była dziewczyna wspomina związek z youtuberem: 'Zaczęłam się czuć jak maszynka do zarobku'

Friz: była dziewczyna wspomina związek z youtuberem: 'Zaczęłam się czuć jak maszynka do zarobku'

Fot. Instagram.com/frizoluszek/kindzxa

Była dziewczyna Friza opowiedziała o związku ze słynnym youtuberem. Jak się okazało, Kinga nie wspomina najlepiej relacji z Karolem Wiśniewskim.

Wersow sprzedaje klapki z Chin? Internauci zauważyli podobieństwo >> 

Zanim Friz zaczął spotykać się z Wersow, jego dziewczyną była Kinga.  Para nagrywała razem filmiki na kanał Karola. Do rozstania doszło w 2018 roku, a jego powodem miała być zdrada ze strony dziewczyny. Kinga wycofała się z sieci. Niedawno wróciła na YouTube.

Kinga prowadzi kanał ze swoim obecnym partnerem. Ich pierwszy filmik spotkał się z falą krytyki. Internauci zarzucili twórcom, że próbują wybić się na historii z Frizem. Kindzxa i Driex postanowili odnieść się do negatywnych komentarzy.

Była dziewczyna wspomina Karola Wiśniewskiego. Kinga o związku z Frizem

W wideo Kindzxa opowiedziała o głośnym rozstaniu z Frizem. Przyznała, że w poprzednim związku czuła się wykorzystywana.

Wersow przyznaje, że nie miała prawa do logo z sową. 'Jest mi strasznie głupio' >> 

W momencie kiedy weszłam w związek z Karolem (…) bardzo mi się to podobało. To było bardzo ciekawe, cały czas coś się działo, (…) nie było tej nudy. (…) Im bardziej to brnęło na większą skalę, tym ja zaczynałam się czuć bardziej materialnie. Zaczęłam się czuć jak przedmiot… taka maszynka do zarobku. (…) Tak było faktycznie. Na początku myślałam: „Ok, Kinga, tak to ma wyglądać. On na tobie zarabia”. Ale potem zdałam sobie sprawę, że coś jest ewidentnie nie tak. Bo zarabiać tak na swojej dziewczynie, używać jej jako przedmiot? Słabo to wygląda. To mnie po prostu przerosło, zaczęło mi się to nie podobać, chciałam od tego uciec – powiedziała.

Kinga dodała, że kiedy filmy Friza zdobyły popularność, zaczęły gasnąć między nimi uczucia.

(…) Czułam się wypalona z uczuć. Jak tutaj dochodził ten materializm wokół mojej osoby, poczułam się w tym wszystkim źle i wolałam zakończyć związek. (…) Próbowaliśmy rozmawiać na ten temat czy na pewno, czy to jest moja ostateczna decyzja (…), ale byłam stanowcza.

Ekipa Friza wysadziła samochód. Jest zawiadomienie do prokuratury >> 

Kindzxa i Driex przyznali, że planowali zacząć nagrywać na YouTube wcześniej. Dlaczego pojawili się właśnie teraz? Jednym z czynników był fakt, że „Ekipa przestała sobie radzić”.

Owszem, to co się dzieje teraz u Ekipy spowodowało takie przyspieszenie tego, że wchodzimy teraz – powiedziała Kinga.

Myślicie, że Kindzxa i Driex powtórzą sukces Ekipy?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Wiola
    Friz, ładne te Twoje dziewczyny. Szkoda, że nie możesz chodzić z dwiema na raz. Wszystkie dziewczyny chciałyby z Tobą chodzić, ale wiadomo, wygrywają najładniejsze...
    miesiąc temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.