News

Wersow o rozstaniu z Frizem: „Karol się zagubił”

Wersow o rozstaniu z Frizem: „Karol się zagubił”

Fot. Instagram.com/wersow

Wersow opowiedziała o rozstaniu z Frizem. Influencerka zdradziła więcej szczegółów na temat zerwania ze słynnym youtuberem.

Friz i Wersow: kto zainicjował rozstanie? „Moja sprawka” >> 

Friz i Wersow – rozstanie

Karol Wiśniewski i Weronika Sowa od dawna są jedną z najpopularniejszych par w Polsce.

Jakiś czas temu fanów zaskoczyła informacja, że Wersow i Friz postanowili się rozstać. To, że zerwali w Stanach potwierdzili w filmie zapowiadającym kurs Jak Zostać Nr. 1 na YouTube.

W marcu Wersow opublikowała wspólny film ze swoim chłopakiem. W czasie testu zgodności Karol Wiśniewski przyznał, że to on zainicjował rozstanie w USA.

Wersow o zerwaniu z Frizem 

Friz i Wersow dali sobie jeszcze jedną szansę i wygląda na to, że kryzys w ich związku został zażegnany. Mimo wszystko youtuberka wróciła do tematu zakończenia związku z Frizem w filmie, który ukazał się na kanale wip.bros. 25-latka zdradziła, że nie mogła mówić o tym co dzieje się w jej życiu prywatnym. 

W kursie przyznaliśmy się z Karolem, że rozstaliśmy się w Stanach. To było spowodowane głównie tym, że po prostu Karol się zagubił. W momencie kiedy słyszysz, że kochasz kogoś nad życie, a koleś np. przy tobie mówi o innych dziewczynach albo np. totalnie cię ignoruje, albo stawia swój świat internetu i tworzenia treści nad wszystkich ludzi… to nawet nie chodziło o mnie, ale nad wszystkich, a ty cały czas go kochasz i chcesz mu w tym wszystkim pomóc, to naprawdę robi z ciebie osobę, która naprawdę ma bardzo duże problemy z ulokowaniem tego jaką możesz stać się osobą w kontekście pewności siebie i doceniania siebie – powiedziała o rozstaniu z Frizem.

Pete Davidson i Phoebe Dynevor z serialu Bridgertonowie są parą? >>

Jej całą rozmowę u wip bros znajdziecie niżej. Fragment o rozstaniu usłyszycie od około 37:40 minuty.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.