News

Pete Davidson i Phoebe Dynevor z serialu Bridgertonowie są parą?

Pete Davidson i Phoebe Dynevor z serialu Bridgertonowie są parą?

Fot. YouTube.com/Clevver News/Netflix Polska

Pete Davidson i Phoebe Dynevor są parą? Mówi się, że były chłopak Ariany Grande i gwiazda serialu Bridgertonowie się spotykają.

Bridgertonowie: fani opłakują brak Regé-Jeana Page'a w 2. sezonie >> 

Pete Davidson i Phoebe Dynevor są razem?

Jak donoszą portale, powołując się na Page Six, Pete Davidson i Phoebe Dynevor rozwijają swoją relację powoli, bo oboje skupiają się przede wszystkim na obowiązkach zawodowych. Mimo wszystko, starają się spędzać ze sobą tak dużo czasu, jak to możliwe.

Pete Davidson nagrywa program Saturday Night Live w Nowym Jorku, a Phoebe Dynevor aktualnie pracuje nad drugim sezonem Bridgertonów, gdzie gra rolę Daphne. Zdjęcia odbywają się w Anglii.

Pete naprawdę musi coś czuć do Phoebe, skoro specjalnie przylatuje do małych wiosek w Anglii, gdzie ona przebywa na planie – miała powiedzieć Page Six osoba z otoczenia pary.

Zayn i Gigi Hadid wzięli ślub? „Teraz jest żonaty” >>

Spekulacje o romansie Pete’a Davidsona i Phoebe Dynevor pojawiły się już jakiś czas temu. W marcu byli widziani razem w USA i w Wielkiej Brytanii. Według świadków, trzymali się za ręce i „wyglądali jakby byli w związku”.

(…) Sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. (...) Jak ich zobaczyłem, to od razu pomyślałem: czy oni są razem? – cytuje wypowiedź jednego z nich portal Plotek.

Pete Davidson i Phoebe Dynevor pasują do siebie?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.