News

Fryzjer Cristiano Ronaldo brutalnie zamordowany!

Fryzjer Cristiano Ronaldo brutalnie zamordowany!

Fot. Instagram.com/dondiario

Fryzjer Cristiano Ronaldo został brutalnie zamordowany. Ricardo Marques Ferreira zmarł w szwajcarskim hotelu.

Youtuber zginął na oczach widzów. Telefon transmitował jego wypadek >> 

Fryzjer Cristiano Ronaldo nie żyje

Niedawno portale podały, powołując się na portugalski tabloid Correio Da Manha, że fryzjer Cristiano Ronaldo nie żyje. Ciało Ricardo Marquesa Ferreira znaleziono w jednym z hoteli w Zurychu (Szwajcaria). Źródła podają, że mężczyzna zmarł w wyniku licznych ciosów nożem.

Zagraniczne media informują, że w dniu tragedii kilku hotelowych gości skarżyło się na hałasy, które dochodziły z pokoju fryzjera Cristiano Ronaldo. Zwłoki Ricardo Marquesa Ferreiry miała znaleźć sprzątaczka, która  zeznała, że w pokoju czuła intensywny zapach alkoholu.

Na miejscu zbrodni policja znalazła jedynie narzędzia, którymi zamordowano Ricardo Marquesa Ferreirę. Funkcjonariusze wciąż szukają sprawcy.

Kto zmarł w 2019 roku? Te gwiazdy pożegnaliśmy >> 

Mówi się, że Cristiano Ronaldo został poproszony o komentarz w sprawie śmierci swojego fryzjera. Do tej pory piłkarz nie odniósł się jednak do całej sprawy.

Ricardo Marques Ferreira był w show-biznesie znany jako fryzjer gwiazd. Jednym z jego stałych klientów był m.in. Cristiano Ronaldo. Z czasem media zaczęły nawet nazywać Portugalczyka „fryzjerem Ronaldo”.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj