Reklama
placeholder
News

G Eazy – koncert w Polsce 2019 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

G Eazy – koncert w Polsce 2019 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

fot. Wikimedia Commons/Tiffany Ronquillo

Reklama
Reklama
placeholder

G-Eazy po raz kolejny wystąpi w Polsce! Autor takich hitów jak Him & I czy I Mean It zagra w naszym kraju koncert podczas festiwalu Opener 2019. Poza G Eazym na największym polskim festiwalu wystąpią m.in. Swedish House Mafia, Travis Scott, J Balvin i Rudimental.

Opener Festival odbędzie się w tym roku w dniach 3-6 lipca 2019 roku. Standardowo to muzyczne święto będzie gościć na gdyńskim lotnisku Kosakowo.

Gerald Earl Gillum, znany powszechnie jako G-Eazy, od początku nie miał wątpliwości co chce robić w życiu. Idąc na studia wybrał Nowy Orlean - miejsce z ogromnymi tradycjami muzycznymi, które miały pomóc w rozwijaniu jego pasji. Szybko zajął się produkcją muzyczną, która w połączeniu z zamiłowaniem do hip-hopu zaowocowała kilkoma mixtape'ami - wśród nich przełomowy Endless Summer z 2011 roku.

Narastająca lokalna popularność rapera dała mu możliwość występów przed największymi gwiazdami takimi jak Drake czy Lil Wayne. Krótko potem miał już własną trasę po USA, wyprzedając koncerty od Nowego Jorku, przez Seattle, aż po San Francisco i Los Angeles. Kolejne 5 lat upłynęło pod znakiem dużej kreatywności rapera, przynosząc aż 4 studyjne albumy. Dziś ma na koncie międzynarodowe przeboje i współpracę z takimi gwiazdami jak ASAP Rocky, Snoop Dogg, Halsey czy Cardi B.

G-Eazy – koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

G-Eazy wystąpi w Polsce 5 lipca 2019 roku, czyli trzeciego dnia Opener Festival 2019. Bilety na wszystkie dni festiwalu są jeszcze dostępne, ale warto się pospieszyć z kupnem. Bilet na jeden dzień koncertów kosztuje 279 złotych, a wejściówki i karnety kupicie TUTAJ.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama